Olympique Marseille
2:1 (1:1)
OGC Nice
Středa 01.02.2012, 20:50 • Stade Velodrome • Coupe de la Ligue

Rozhodčí právě ukončil dnešní utkání, které skončilo výhrou domácích 2:1. Po vyrovnaném prvním poločase se dostali v 57. minutě do vedení domácí zásluhou Brandaa. V 64. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí Valbuena a hosté se snažili o vyrovnání s jedním mužem v poli navíc. V 83. minutě byl ale vyloučen i hostující Dja Djedje a síly se vyrovnaly. V závěru se hosté snažili o vyrovnání a otevřeli obranu. Díky tomu hráči Marseille mohli snadno útočit z protiútoků. Další branku jsme ale již neviděli a utkání tak skončilo 2:1.

To je z dnešního utkání vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera. (22:46:38)

90+2
    Opět únik domácích. Remy si zastavil míč ve vápně a zkoušel podobnou střelu jako v prvním poločase. Tentokrát míč ale v síti těsně neskončil.

90+1
    Remy unikl po levé straně a předložil míč před bránu na Kaboreho. Ten ale nepřidal rozhodující branku. Zkoušel vystřelit z první a přestřelil.

90
    Ofsajd Nice. Běží již nastavený čas. Rozhodčí k utkání přidává 3 minuty.

89
    Po rohovém kopu je pískán útočný faul Nice na brankáře. Faulu se dopustil Civelli, který naskočil do brankáře.

88
    Hosté rozehrávali přímý kop ze 35 metrů, po něm pálil z voleje Grandin ale obrana Marseille dokázala odkopnout míč.

87
    Hosté i po obdržení červené karty pokračují v útoku hluboko na polovině soupeře. Na vyrovnání mají přibližně 5 minut.

85
    Druhé střídání domácích. Ze hřiště odchází Morgan Amalfitano, zahraje si Charles Kabore.

83
    I hosté budou dohrávat v deseti. Franck Dja Djedje dostává červenou kartu. Za co přesně ji dostal si nejsem ani já jistý. Ke kontaktu mezi ním a Azpilicuetou téměř nedošlo, domácí hráč souboji hodně přidal.

81
    Domácí jsou čím dál tím více zataženi ve svém pokutovém území. Hráčům Nice se ale nedaří vstřelit branku.

78
    Hosté rozehrávali téměř z poloviny hřiště. Centr do vápna ale byl příliš dlouhý a končí za brankovou čarou.

77
    První střídání přichystal i domácí trenér. Ze hřiště odchází Brandao, místo něj nastupuje Djimi Traoré.

77
    Již několik minut je připraveno střídání domácích. Čeká se jen na přerušení hry.

76
    Hosté kombinují ve vzdálenosti třiceti metrů od Mandandovy branky.

74
    Domácí vybojovali faul na polovině hřiště. Rozehrání se ujal Fanni, který nakopl míč co nejdál od vlastní brány.

72
    První střídání v utkání. Odchází hostující Anin, místo něj nastupuje Abraham.

72
    Hostující Mounier střílel zpoza vápna, poté zůstal ležet na trávníku. Ublížil si nejspíše sám.

69
    Z hranice pokutového území pálil Monzon. Jeho střela mířila hodně vysoko. Následovat bude odkop od brány Marseille.

68
    Domácí jsou si vědomi svého oslabení a nespěchají se vhozením autového vhazování na polovině soupeře.