Olympique Marseille
2:1 (1:1)
OGC Nice
Středa 01.02.2012, 20:50 • Stade Velodrome • Coupe de la Ligue

Rozhodčí právě ukončil dnešní utkání, které skončilo výhrou domácích 2:1. Po vyrovnaném prvním poločase se dostali v 57. minutě do vedení domácí zásluhou Brandaa. V 64. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí Valbuena a hosté se snažili o vyrovnání s jedním mužem v poli navíc. V 83. minutě byl ale vyloučen i hostující Dja Djedje a síly se vyrovnaly. V závěru se hosté snažili o vyrovnání a otevřeli obranu. Díky tomu hráči Marseille mohli snadno útočit z protiútoků. Další branku jsme ale již neviděli a utkání tak skončilo 2:1.

To je z dnešního utkání vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera. (22:46:38)

90+2
    Opět únik domácích. Remy si zastavil míč ve vápně a zkoušel podobnou střelu jako v prvním poločase. Tentokrát míč ale v síti těsně neskončil.

90+1
    Remy unikl po levé straně a předložil míč před bránu na Kaboreho. Ten ale nepřidal rozhodující branku. Zkoušel vystřelit z první a přestřelil.

90
    Ofsajd Nice. Běží již nastavený čas. Rozhodčí k utkání přidává 3 minuty.

89
    Po rohovém kopu je pískán útočný faul Nice na brankáře. Faulu se dopustil Civelli, který naskočil do brankáře.

88
    Hosté rozehrávali přímý kop ze 35 metrů, po něm pálil z voleje Grandin ale obrana Marseille dokázala odkopnout míč.

87
    Hosté i po obdržení červené karty pokračují v útoku hluboko na polovině soupeře. Na vyrovnání mají přibližně 5 minut.

85
    Druhé střídání domácích. Ze hřiště odchází Morgan Amalfitano, zahraje si Charles Kabore.

83
    I hosté budou dohrávat v deseti. Franck Dja Djedje dostává červenou kartu. Za co přesně ji dostal si nejsem ani já jistý. Ke kontaktu mezi ním a Azpilicuetou téměř nedošlo, domácí hráč souboji hodně přidal.

81
    Domácí jsou čím dál tím více zataženi ve svém pokutovém území. Hráčům Nice se ale nedaří vstřelit branku.

78
    Hosté rozehrávali téměř z poloviny hřiště. Centr do vápna ale byl příliš dlouhý a končí za brankovou čarou.

77
    První střídání přichystal i domácí trenér. Ze hřiště odchází Brandao, místo něj nastupuje Djimi Traoré.

77
    Již několik minut je připraveno střídání domácích. Čeká se jen na přerušení hry.

76
    Hosté kombinují ve vzdálenosti třiceti metrů od Mandandovy branky.

74
    Domácí vybojovali faul na polovině hřiště. Rozehrání se ujal Fanni, který nakopl míč co nejdál od vlastní brány.

72
    První střídání v utkání. Odchází hostující Anin, místo něj nastupuje Abraham.

72
    Hostující Mounier střílel zpoza vápna, poté zůstal ležet na trávníku. Ublížil si nejspíše sám.

69
    Z hranice pokutového území pálil Monzon. Jeho střela mířila hodně vysoko. Následovat bude odkop od brány Marseille.

68
    Domácí jsou si vědomi svého oslabení a nespěchají se vhozením autového vhazování na polovině soupeře.

66
    Ofsajd zastavil průnik hostů po pravé straně. Domácí budou hrát posledních 30 minut jen v deseti hráčích. Šance pro hosty na vyrovnání je tedy vysoká.

64
    Domácí Valbuena rozehrál před hvizdem rozhodčího a vidí druhou žlutou kartu. Míč si k rozehrání postavil Cheyrou, ani on však neviděl píšťalku rozhodčího. Poté k míči doběhl Valbuena a rychle rozehrál.

63
    Oba týmy se snaží útočit. Jejich kombinace ale končí na nepřesných přihrávkách nebo zákrocích obrany na poslední chvíli. Přímý kop z třiceti metrů budou zahrávat domácí.

60
    Domácí Cheyrou udělal na polovině soupeře chybu a hráči Nice vyrazili do útoku. Ten zastavil u postranní čáry N'Koulou a ještě získal pro svůj tým vhazování.

57
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení. Po centru z pravé strany přihrál nešťastně obránce Clerc míč do míst kde stál BRANDAO, který tvrdě vypálil na bránu a míč i přes zásah brankáře skončil v síti.

54
    Akce na obou stranách. Nejprve vyrazil do útoku po levé straně Anin. Příliš dlouho držel míč namísto přihrávky až o něj přišel. Na druhé straně pálil zpoza vápna Remy. Jeho velmi nepřesná střela skončila na tribuně.

53
    V posledních minutách vidíme neatraktivní utkání na polovině hřiště s velkým procentem nepovedených přihrávek.

50
    Centr domácích z levé strany končí těsně za brankovou čarou. Následovat bude odkop od brány.

48
    Valbuena se hned několik vteřin po faulu na něj tvrdě pustil do Gomise. Za šlapák na kotník vidí žlutou kartu. Gomis je po ošetření zpět na trávníku.

48
    Na trávníku zůstal ležet domácí Valbuena po zákroku hostujícího útočníka.

46
    Oba týmy na nic nečekaly a hned v úvodu druhého poločasu se pustili do útoku. Rychlá výměna míče hostů skončila u pokutového území po nepřesné přihrávce. Domácí se dostali i k zakončení. Remy pálil z dvaceti metrů. Jeho střela byla ale pomalá a nenadělala brankáři Ospinovi problém.

46

Hráči jsou již připraveni. Druhý poločas za okamžik začne.

Druhý poločas začne přibližně ve 20:55.

Je za námi první poločas utkání mezi Olympikem Marseille a OGC Nice. V první půli jsme viděli dvě branky. Nejprve otevřel skóre technickou střelou domácí Remy. V závěru poločasu se hosté dostávali více do hry a ve 44. minutě vyrovnal zblízka Mounier.

45
    Žlutou kartu dostává domácí Brandao za šlapák na Renata Civelliho.

44
    Nice právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno. Grandin obral obránce o míč a poslal jej rychle na pravou stranu, kde stál Dja Djedje. Ten na nic nečekal a poslal míč před bránu kde stál osamocený ANTHONY MOUNIER, který se ze tří metrů nemýlil a v závěru poločasu vyrovnává stav utkání.

43
    Mounier dostal přesnou přihrávku na levé straně a přes bránícího Azpilicueta vybojoval rohový kop. Po něm pronikal do vápna Monzon, míč si kopl příliš dopředu a nestihl jej zastavit na hrací ploše.

42
    Julien Sable zkusil ohrozit domácího brankáře ze třiceti metrů. Jeho střela šla hodně vedle a byla i slabá.

40
    Franck Dja Djedje dostal pěknou přihrávku za obranu, míč nedokázal zpracovat a ten skončil za brankovou čarou.

39
    Po centru z pravé strany přišla další hlavička Brandaa. Více než střela to ale byla přihrávka brankáři.

37
    Po rohovém kopu hlavičkoval Brandao. Jeho hlavičku tečoval jeden z obránců do protipohybu brankáře Ospiny. Ten ale stihl včas zareagovat na změnu směru míče a chytil jej do rukavic.

37
    Po skrumáži na brankové čáře získávají domácí rohový kop.

36
    Další nepřesný odkop brankáře Ospiny získali hráči domácích a snažili se o rychlý útok. Míč ale skončil po zákroku obránce Monzona v zámezí.

34
    Anin posílal přihrávku na Mouniera do pokutového území. Míč ale tělem dobře ubránil Fanni a je z toho tak odkop od brány Marseille.

33
    Hosté jsou v posledních minutách mírně aktivnějším týmem. Centr z pravé strany od Abriela ale opět nikoho ve vápně nenašel.

30
    Hosté se snažili o průnik do vápna. Jejich snaha zatím končí na dobře postavené obraně, nebo nepřesné přihrávce.

28
    Míč v držení domácích, kteří se snaží postupným útokem překonat soupeřovu obranu. Držení míče zatím výrazně na straně domácích, kteří jej měli téměř dvě třetiny času.

26
    Rohový kop hostů skončil za postranní čarou.

25
    Hosté vyrazili do útoku. Dja Djedje zpracoval míč na hranici šestnáctky, míč přihrál na Mouniera. Ten však míč trestuhodně zahodil nepřesnou přihrávkou.

23
    Domácí zaváhali s rozehrávkou na polovině hřiště. Na poslední chvíli situaci zachránil Fanni a ještě vybojoval faul.

22
    Hostující Grandin byl zastaven v úniku, ocitl se v ofsajdu.

20
    Sable tvrdě fauloval u levé čáry Amalfitana. Domácí ale s rozehrávkou naložili mizerně a přišli o míč.

19
    Útočný faul domácího útočníka Brendaa při hlavičkovém souboji. Z vlastní poloviny budou rozehrávat hráči Nice.

16
    Domácí rychle pronikli po pravé straně a poslali přízemní centr do vápna, kde ale byl o míč připraven Brandao. Míč se odrazil na kraj vápna kde byl zcela volný LOIC REMY, který technickou střelou na zadní tyč otevírá skóre dnešního zápasu.

14
    Domácí zahrávali přímý kop z levé strany. Centr do vápna se ale nepovedl, hlavičkou jej odvrátil hned první obránce Nice.

13
    Domácí provedli dobrou kombinaci na jeden dotek od pravé postranní čáry. Amalfitano si narazil míč s Remym a následně is Diarrou. Poslední přihrávku už ale obrana Nice dokázala zastavit.

11
    Hostující Nice se mohlo dostat do šance. Mounier ale za sebou zapomenul míč a obránce Morel jej o něj připravil.

8
    Velká příležitost domácích. Brankář Ospina nepřesně rozehrál a hned 3 hráči Marseille se hnali k brankáři. Přihrávku z levé strany ale stačil zachytit Ospina a znemožnil tak střelu do odkryté brány.

7
    Hosté nebezpečně kombinovali na pravé strany. Po průniku do vápna obrana domácích odvrátila pouze na rohový kop. S tím si ale již poradila.

Olympique Marseille: Mandanda - Morel, N'Koulou, Fanni, Azpilicueta - Valbuena, Cheyrou, Diarra, Amalfitano - Brandao, Remy

OGC Nice: Ospina - Monzon, Gomis, Civelli, Clerc - Anin, Sable, Abriel - Mounier, Grandin - Dja Djedje

4
    Míč v držení domácích. Oba týmy dobře brání a hraje se převážně ve středu hřiště.