Arsenal – Blackburn 7:1 (kon.) | Norwich – Bolton 2:0 (kon.) | Queens Park – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Stoke – Sunderland 0:1 (kon.) | West Brom – Swansea 1:2 (kon.) | Wigan – Everton 1:1 (kon.)
Manchester City – Fulham 3:0 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (0:0)
Swansea City
Sobota 04.02.2012, 16:00 • The Hawthorns • Anglická Premier League

90+2
    Obrovská šance domácího hráče a asi nejlepšího WBA. Fortune se z ničeho nic dostal za obranu soupeře a měl hodně prostoru k zakončení. To se mu i povedlo, ale fantastický zákrok vytáhl brankář Vorm.

90
    Nicky Shorey inkasuje žlutou kartu.

88
    Vůbec poprvé střídají i hosté. Odchází Dyer, poslední minuty si užije Wayne Routledge.

85
    Domácí střídají. Ze hřiště odešel Graham Dorrans a nahradil ho Simon Cox.

80
    Žlutá karta pro domácího Jamese Morrisona.

72
    Domácí podruhé střídají. Hřiště opuští Jerome Thomas, na zasněžený pažit přichází Somen Tchoyi.

72
    Tak to je neuvěřitelné co nyní nedal Odemwingie. Stál zcela sám před bránou, mohl si vybrat kam míč pošle. Vybral si však špatnou variantu, míč totiž napálil pánu bohu do oken. Obrovská škoda pro domácí. Samozřejmě nevyužitá šance je může hodně mrzet.

70
    Terén je postupem času horší a horší. Trávník připomíná spíše oraniště. Přesto mohlo být prakticky hotovo. Hosté znovu velice nebezpečně zahrozili Sigurdssonem, míč po několik tečích jen těsně minul bránu.

64
    Je tady avizované střídání. Odchází Youssouf Mulumbu, jeho místo zaujímá Paul Scharner.

59
    Swensea právě vstřelila branku!
    No vida a pak že padá pouze sníh. Konečně začaly padat i góly. Zaskočení domácí v krátkém sledu podruhé inkasují. DANNY GRAHAM dostal přesný pas na pravačku a rovnou z první uklidil míč k levé Fosterově tyči.

55
    Vzápětí je vyrovnáno. Ihned po rozehráce potáhl míč po pravé straně Sinclair, přihrál do vápna na GYLFI SIGURDSSONA a ten chladnokrevně vyrovnává. Vedení WBA vydrželo sotva minutu.

54
    West Brom právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení. Po rohovém kopu se na malém vápně nejlépe zorientoval MARC ANTOINE FORTUNE a otevírá tak skóre dnešního zápasu.

44
    V závěru poločasu se mohl změnit stav. Po centru Morrisona se k hlavičce na malém vápně dostal Olsson a jen díky Vormovi se stav nemění. Hostující gólman předvedl skvělý reflexivní zákrok.