Leverkusen – Stuttgart 2:2 (kon.) | Schalke – Mohuč 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Augsburg 2:2 (kon.)
Wolfsburg – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Hertha – Hannover 0:1 (kon.) | Hamburg – Bayern 1:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:2 (1:1)
VfB Stuttgart
Sobota 04.02.2012, 15:30 • BayArena, Leverkusen (Německo) • Německá Bundesliga

A máme tu konec utkání ve kterém jsme se rozhodně nenudili. Viděli jsme čtyři branky, po dvou na obou stranách, také dvě červené karty a hromadu zajímavých a tvrdých soubojů. Oba týmy si připisují do tabulky Bundesligy po bodu. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný sobotní večer. (17:25:40)

90+2
    Do zakončení se dostal Renato Augusto, jeho střele však scházela přesnost.

90+2
    Dalším karetně potrestaným hráčem je Martin Harnik.

90+2
    I hosté nedohrají zápas v plném počtu. Cristian Molinaro dostává červenou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Tak hosté přeci jen využívají přesilovku! Po přihrávce Cacaua se gólově prosazuje MARTIN HARNIK a v samém závěru utkání srovnává na 2:2!

90
    Žlutou kartu dostal Stefan Kiessling (Leverkusen).

90
    Do zajímavé šance se dostal Stefan Kiessling, ale střílí těsně nad hostující branku!

89
    Dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Cacau.

88
    Vedad Ibisevic uviděl žlutou kartu.

87
    Trenér Robin Dutt (Leverkusen) střídá. Odchází Sidney Sam, místo něj se na hřiště podívá Renato Augusto.

86
    Posledních asi 5 minut má hostující Stuttgart na vyrovnání, domácí Bayer jim toho však zatím moc nedovoluje.

85
    Dnešnímu utkání přihlíží 27.929 diváků.

84
    Cristian Molinaro (Stuttgart) uviděl žlutou kartu.

83
    Hosté střídají, odejde William Kvist, nahradí jej Tamas Hajnal.

82
    Nyní domácí zahráli nepřesně v útočné fázi a tak získávají míč na kopačky hosté ze Stuttgartu.

81
    Do velké šance se dostal Ibiševič, ale jeho hlavička jde těsně nad domácí svatyni.

80
    VfB bude mít výhodu rohového kopu.

79
    Hosté střídají. Ze hřiště odejde Shinji Okazaki a nahradí ho Martin Harnik.

78
    Domácí zatím kontrolují průběh druhé půle a nepouští hosty blíže ke svému pokutovému území.

77
    William Kvist dostal žlutou kartu.

76
    První střídání dnešního utkání. Ze hřiště odchází Bender a nahrazuje ho Sam.

75
    Ke střele se dostal z velkého úhlu Cacau, ale ani on nezamířil přesně. Domácí gólman ani nemusel zasahovat.

74
    Serdar Tasci se zapomněl za obránci a byl mu odpískán ofsajd.

72
    Hosté si teď mnoho nerozuměli a zbytečně odevzdávají míč domácím.

71
    Julian Schieber se dostal k míči po dobré přihrávce Gentnera, ale jeho pokus zastavuje pozorná domácí obrana.

69
    Ten domácí nevyužívají a nenavyšují své vedení v zápase.

68
    Rohový kop bude zahrávat Leverkusen.

67
    Domácí tedy dohrávají jen o deseti. Podaří se Bayeru udržet jednobrankové vedení?

66
    Červená karta pro Michala Kadlece! Za druhou žlutou kartu musí předčasně do sprch.

65
    Cacau po dobré kombinaci hostí střílí nad domácí branku.

64
    Manuel Friedrich (Leverkusen) se dostal do velké šance! Jeho pokus hlavou však gólem neskončil!

62
    Schieber se střelou z dálky snažil ohrozit branku domácího celku, ale jeho střele scházela přesnost. Hrají domácí.

61
    Rozhodčí Thorsten Kinhofer ukázal žlutou kartu jednomu z hráčů. Je jím český obránce Michal Kadlec (Leverkusen).

59
    I na druhé straně je útočník Kiessling v ofsajdu.

57
    Vedad Ibisevic uvízl v ofsajdové pasti.

56
    Gentner nyní přešel přes 4 protihráče, ale jeho přihrávka na Cacaua nevyšla.

55
    Vedad Ibisevic se dostal do zakončení, střelu ale pokryla dobře postavená obrana.

53
    Další šance domácích! Na branku vystřelil kanonýr Kiessling, ale gól nedal.

51
    Nyní dobře zasáhl hostující Tasci, který jako poslední obránce zastavil Schurrleho.

49
    Leverkusen zaslouženě vede! Nyní je jednoznačně lepším mužstvem.

47
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    A tu domácí proměňují! Šťastným střelcem je SIMON ROLFES a posílá domácí opět do vedení!

47
    Leverkusen bude kopat penaltu!

46

První poločas mezi Bayerem Leverkusen - VfB Stuttgart skočil výsledkem 1:1. Za domácí otevřel skóre ve 13. minutě Kiessling, za hosty vyrovnal povedenou střelou Schieber. Druhý poločas začne cca v 16:33.

44
    Již 5 utkání v řadě nevyhrál hostující Stuttgart na hřišti soupeřů.

42
    Zavěr prvního poločasu je v režii domácího mužstva, Bender zkoušel střelu z dobrých 25ti metrů, ale branku Ulreicha neohrozil.

40
    Hosté jsou poslední minutky lepším týmem. Především Okazaki je velmi aktivní.

38
    Kadlec zkoušel zahrát roh na krátko, ale ani z toho domácí nic nevytěžili.

37
    Hosté ho odvrací pouze na další rohový kop.

36
    Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Leverkusen bude kopat rohový kop.

34
    Další střela hostí, ale tu dokázala zastavit domácí obrana.

33
    Do šance se také dostal druhý stuttgartský útočník - Cacau, ale ani on gól nedal.

31
    Domácí sice nadále drží míč, ale jen u středového kruhu, odtud branku Stuttgartu neohrozí.

30
    Držení míče jasně ve prospěch Bayeru - 64% - 36%.

28
    Hosté dokázali z minima vytěžit maximum. Z ojedinělé akce srovnávají a navírají sebevědomí do další průběhu utkání.

26
    Hosté srovnávají na 1:1! Pěknou střelou k tyči se prezentoval JULIAN SCHIEBER a vyrovnává skóre dnešního utkání!

26
    Domácí ho ale odvrací a hosté musí začít až od Ulreicha.

25
    Rohový kop pro VfB.

25
    Kiessling se snažil vybídnout svého parťáka v útoku Schurrleho, ale ten se k míči nedostal.

23
    Domácí nadále zůstávají aktivnějším celkem, poměrně často se snaží útočit po pravé straně.

22
    Hosté se snaží dlouhými nákopy dostat do pokutového území domácích, ti však zatím bez problémů odolávají.

20
    Tuto sezonu nebyl domácí tým poražen, pokud se dostal do vedení 1:0.

18
    Christian Gentner (Stuttgart) se dostal ke střele, ta však byla zablokována.

17
    Po delší době jsou u míče hosté ze Stuttgartu, dokonce střela Kvista zamířila mezi tři tyče, ale nebyla tak důrazná, aby ohrozila Lena.

15
    Domácí i po vstřelené brance jsou aktivnějším celkem.

13
    A domácí jsou do vedení! Díky důrazu STEFANA KIESSLINGA na brankové čáře vede Bayer 1:0!

11
    A na hřišti se začíná přiostřovat, nyní hned dva fauly mohli být oceněny minimálně žlutou kartou.

10
    Domácí kombinují ve středu hřiště a snaží se prosadit přes hostující blok.

9
    A do třetice v šanci Leverkusen, zajímavou přezemní střelu vyslal Rolfes, ale minul branku hostí o pár centimetrů.

7
    Další šance Bayeru, ohrozit branku VfB se snažil Čech Michal Kadlec, ale ani on nezamířil přesně.

6
    Schurrle se pokoušel o střelu z dálky, ale tu zablokovala pozorná obrana hostí.

4
    Další šance Stuttgartu! Střela na branku, k ní se dostal Cristian Molinaro, ale brankáře překonat nedokázal.