Arsenal – Blackburn 7:1 (kon.) | Norwich – Bolton 2:0 (kon.) | Queens Park – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Stoke – Sunderland 0:1 (kon.) | West Brom – Swansea 1:2 (kon.) | Wigan – Everton 1:1 (kon.)
Manchester City – Fulham 3:0 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (0:0)
Swansea City
Sobota 04.02.2012, 16:00 • The Hawthorns • Anglická Premier League

To je pro dnešní den vše, u fotbalu se budu těšit někdy zase na počtenou. Hezký zbytek víkendu. (17:54:49)

Je to tak. Je tu konec utkání, které ve druhém poločase nabídlo mnoho zajímavého. Především začaly padat branky. Nejprve šli do vedení domácí zásluhou Fortuneho. Radost jim ale vydržela pouze minutu, to vyrovnal Sigurdsson. A aby toho nebylo málo, do vedení se Swansea dostala v 59 minutě. Své těsné vedení hosté udrželi i přes velký tlak WBA.

90+3
    A znovu Fortune a opět to nedopadlo dobře pro jeho tým. Vypadá to, že závěrečný drtivý tlak nebude využitý.

90+2
    Obrovská šance domácího hráče a asi nejlepšího WBA. Fortune se z ničeho nic dostal za obranu soupeře a měl hodně prostoru k zakončení. To se mu i povedlo, ale fantastický zákrok vytáhl brankář Vorm.

89
    Hra se bude pochopitelně čím dál tím víc kouskovat.

88
    Vůbec poprvé střídají i hosté. Odchází Dyer, poslední minuty si užije Wayne Routledge.

85
    Domácí střídají. Ze hřiště odešel Graham Dorrans a nahradil ho Simon Cox.

85
    Zápas dostává pořádné grády. Nyní mohlo být 1:3, ale ani nadvakrát v dobré pozici nepostřelil Sigurdsson brankáře Fostera.

84
    Hosté v poklidu drží míč a do nějakého bezhlavého útočení se nepouští.

82
    West Bromwich pospíchá, už je i nervózní. Z toho pramění i fauly.

81
    Po delší době v útoku také hosté, ale dlouho se na polovině soupeře neusadili.

80
    Žlutá karta pro domácího Jamese Morrisona.

78
    Své štěstí z dálky zkoušel střídající Scharner, míč ale napálil pouze do rukavic Vorma.

75
    Domácí Fortune je dnes velice aktivní, ale podruhé se střelecky neprosadil. Teď chtěl vypálil, ale obraba Swansea si poradila.

74
    Domácí začínají pořádně přidávat na plyn. Nyní uzamčeli soupeře před vlastní šestnáctkou.