Chomutov – Motor ČB 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:1 (kon.) | HC Kladno – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Zlín – HC Litvínov 2:3 (po pr.) | Liberec – Jihlava 4:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:6 (kon.)

58:47
    Zápas se dohrává a hosté si kráčí pro tři body.

57:25
    Červenobílí to již vzdali a jen se brání náporu Vítkovic.

55:40
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    ALEŠ KILNAR bombou z pravého kruhu využil početní výhodu a zvýšil již na 2:6! Asistence: Jiří Klimíček.

53:26
    Veškerá naděje na bodový zisk utnul Martin Ptáčník, který je vyloučen 2+2 minuty za vysokou hůl.

53:19
    NATHAN WALKER si z levé strany nabruslil mezi kruhy a střelou přes obránce překonal brankáře! Bez asistence.

51:33
    I přes velkou snahu se domácím přesilovka využít nepodařila.

49:33
    Za podražení usedne na trestnou lavici Jan Šebesta.

48:40
    Ptáčník prověřil pozornost Kubáně zpoza obránce.

46:35
    Sešívaní se snaží dostat na rozdíl jediné branky a převážně se drží v útočné třetině.

44:28
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tomek obkroužil hostující svatyni nahrál na Suchánka, který vystřelil. Pokus ještě zvládl Kubáň vyrazit, na následnou dorážku MARTINA PTÁČNÍKA byl ale už krátký! Asistence: Michal Žvatora a Václav Tomek.

43:29
    Puk vyletěl z ledové plochy. Vhazovat se bude před slávistickou brankou.

42:20
    Nejezchleb se snažil atakovat obránce, ten si však kotouč pohlídal a v pohodě rozehrál.

40:06
    Hned z buly si MAREK BAJL nabruslil před domácího brankáře a švihem ho překonal! Bez asistence.

40:01

40:00

38:57
    Hosté se provinili vysokou holí.

36:57
    Slavia využívá přesilovku. Z pravého kruhu se rychlou střelou prosadil TOMÁŠ MORAVEC! Asistence: Václav Tomek.

35:56
    Jan Hudeček je potrestán za hákování.

David Mencl

Branky a nahrávky: 37. Moravec (Tomek), 45. Ptáčník (Žvatora, Tomek) - 2. Hudeček (Slováček, Paciecha), 30. Slováček, 36. Walker (Klimíček), 41. Bajl, 54. Walker, 56. Kilnar (Klimíček)

HC Slavia Praha: Dlouhý - Jeník, Krupička, Kejdana, Richter, Ptáčník, Kotyra, Havelka, Tomek, Vítek, Suchánek, Mavrojanidis, Žvatora, Knot, Nejezchleb, Moravec
    HC Vítkovice Ridera: Kubáň - Bajl, Král, Klimíček, Kilnar, Šebesta, Richter, Deutsch, Pociecha, Pasker, Máj, Suchý, Walker, Žák, Slováček, Štencel, Řehák, Němec, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Lacina - Svoboda, Kotek