Chomutov – Motor ČB 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 5:1 (kon.) | HC Kladno – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Zlín – HC Litvínov 2:3 (po pr.) | Liberec – Jihlava 4:3 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:6 (kon.)
HC Slavia Praha
2:6 (0:1, 1:2, 1:3)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 04.02.2012, 18:00DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Slavia Praha:

HC Vítkovice Steel:

Rozhodčí: .

Zápas se rozehraje asi o nějakou tu minutu později, protože rolba vyjela k úpravě ledu teprve před malou chvilkou.

Domácí jsou již nastoupeni a čeká se jen na hostující celek.

Vítkovičtí se již hrnou z kabiny a zápas za malou chvilku začne.

00:01

00:15
    O první pokus se na domácí straně postaral Kejdana.

01:06
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Rychlou přihrávku si zpracoval JAN HUDEČEK a trefil se přesně mezi betony slávistického brankáře! Asistence: Ondřej Slováček a Bartoloměj Paciecha.

03:20
    Slávisté se těžko brání a vyhazují na zakázaná uvolnění.

04:23
    První přesilovku si zahraje Slavia.

06:23
    Sešívaní početní výhodu nedokázali využít.

07:12
    Přesilovku si zahrají i hosté.

09:12
    Hosté přesilovku i přes velkou aktivitu neproměnili a červenobílí hrají v plném počtu.

11:00
    Omlouvám se, ale na stadioně nefunguje informační servis, takže případné chyby co nejdřív opravím.

13:30
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

13:54
    Ofsajd Vítkovic.

15:20
    Hosté se na chvilku usadili v útočném pásmu.

16:05
    Knot vyslal bombu na vítkovického gólmana, který zasáhl na poslední chvíli lapačkou.

17:50
    Kotyra minul hostující branku.

20:00

20:01

22:43
    Georg Mavrojanidis je vyloučen za vražení za hražení.

24:20
    Suchý z hostujícího celku si nabruslil před Dlouhého ale nepřekonal ho.

24:43
    Mavrojanidis je zpátky na ledě.

26:51
    Slavia má výhodu přesilové hry. Dominik Suchý je potrestán za nedovolené bránění.

28:37
    Hostující Kilnar dostal pěknou nahrávku a ocitl se sám před domácím gólmanem. Ten skvělým zákrokem znemožnil skórování vítkovického forvarda.

28:51
    Vítkovický Suchý je na ledě.

29:47
    ONDŘEJ SLOVÁČEK ujel domácí obraně a kličkou do bekhendu překonal Dlouhého! Bez asistence.

30:39
    Vítkovičtí kontrolují hru a nepouštějí domácí ke své brance.

31:07
    Michal Žvatora se provinil vražením na hrazení.

31:30
    Kilnar se ocitl v šanci, kdy ale nepřekonal beton domácího brankáře.

32:13
    Kilnar je vyloučen za sekání. Bude se hrát ve stejném počtu.

33:07
    Domácí jsou v plném počtu.

34:13
    Hosté pokračují v plném počtu.

35:24
    Střela NATHANA WALKERA propadla domácímu brankáři mezi nohama! Asistence: Jiří Klimíček.

35:56
    Jan Hudeček je potrestán za hákování.

36:57
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia využívá přesilovku. Z pravého kruhu se rychlou střelou prosadil TOMÁŠ MORAVEC! Asistence: Václav Tomek.

38:57
    Hosté se provinili vysokou holí.

40:00

40:01

40:06
    Hned z buly si MAREK BAJL nabruslil před domácího brankáře a švihem ho překonal! Bez asistence.

42:20
    Nejezchleb se snažil atakovat obránce, ten si však kotouč pohlídal a v pohodě rozehrál.

43:29
    Puk vyletěl z ledové plochy. Vhazovat se bude před slávistickou brankou.

44:28
    Tomek obkroužil hostující svatyni nahrál na Suchánka, který vystřelil. Pokus ještě zvládl Kubáň vyrazit, na následnou dorážku MARTINA PTÁČNÍKA byl ale už krátký! Asistence: Michal Žvatora a Václav Tomek.

46:35
    Sešívaní se snaží dostat na rozdíl jediné branky a převážně se drží v útočné třetině.

48:40
    Ptáčník prověřil pozornost Kubáně zpoza obránce.

49:33
    Za podražení usedne na trestnou lavici Jan Šebesta.

51:33
    I přes velkou snahu se domácím přesilovka využít nepodařila.

53:19
    NATHAN WALKER si z levé strany nabruslil mezi kruhy a střelou přes obránce překonal brankáře! Bez asistence.

53:26
    Veškerá naděje na bodový zisk utnul Martin Ptáčník, který je vyloučen 2+2 minuty za vysokou hůl.

55:40
    ALEŠ KILNAR bombou z pravého kruhu využil početní výhodu a zvýšil již na 2:6! Asistence: Jiří Klimíček.

57:25
    Červenobílí to již vzdali a jen se brání náporu Vítkovic.

58:47
    Zápas se dohrává a hosté si kráčí pro tři body.

60:00
    Konec zápasu. (20:15:35)

David Mencl

Branky a nahrávky: 37. Moravec (Tomek), 45. Ptáčník (Žvatora, Tomek) - 2. Hudeček (Slováček, Paciecha), 30. Slováček, 36. Walker (Klimíček), 41. Bajl, 54. Walker, 56. Kilnar (Klimíček)

HC Slavia Praha: Dlouhý - Jeník, Krupička, Kejdana, Richter, Ptáčník, Kotyra, Havelka, Tomek, Vítek, Suchánek, Mavrojanidis, Žvatora, Knot, Nejezchleb, Moravec
    HC Vítkovice Ridera: Kubáň - Bajl, Král, Klimíček, Kilnar, Šebesta, Richter, Deutsch, Pociecha, Pasker, Máj, Suchý, Walker, Žák, Slováček, Štencel, Řehák, Němec, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Lacina - Svoboda, Kotek