Švýcarsko U18 – Německo U18 3:0 (kon.) | SR 18 – USA U18 3:8 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
3:8 (0:4, 0:3, 3:1)
USA U18
sk Sobota 11.02.2012, 17:00 • Zimný štadión Piešťany • Turnaj Vladimíra Dzurilly

59:58
    USA dalo gól! Američania sa ešte dostali do prečíslenia a EVAN ALLEN strelil do protipohybu Sabola ôsmy kúsok. Asistencia John Hayden.

58:23
    Obojstranné vylúčenie. USA - Tyler Kelleher a Slovensko - Martin Kečkeš - obaja dve minúty za krosček.

54:33
    Opäť Dinda a po dorážkach sa k puku dostal Lunter, ale na kolenách poslal padáčik ponad bránu!

53:57
    Vylúčenie USA - Tyler Motte - dve minúty za seknutie.

52:38
    Slovensko dalo gól! PETER ŠOHAJDA napriahol od modrej a na jeho veľkú radosť puk napol sieť! Asistencia Eduard Šimun.

49:42
    Vylúčenie USA - John Hayden - dve minúty za vyhodenie puku z hracej plochy.

48:55
    Vylúčenie USA - Anthony Florentino - dve minúty za zovretie puku.

46:56
    Vylúčenie USA - Michael McCarron, Dawson Cook - obaja dve minúty za hrubosť. John Hayden - dve minúty za seknutie. Vylúčenie Slovensko - Peter Šohajda a Tomáš Paleček - obaja dve minúty za hrubosť. Slovensko tak bude hrať presilovku.

46:56
    Potýčka pred bránou Slovenska, rozhodcovia majú problém oddeliť od seba Palečka s McCarronom.

45:55
    Slovensko dalo gól! Opäť skvelá práca Rewaya, znova puk hodil od brány do druhej vlny, od modrej strelu Predjanianského ešte Miska vyrazil, ale na strelu z medzikružia nemal nárok, MARKO DAŇO puk umiestnil presne do vinkla. Asistencie Jakub Predajniansky a Martin Reway.

45:11
    Kelleher sa dotiahol individuálne pred Sabola, skúšal to blafákom na bekhend ale puk poslal len do pripravenej vyrážačky.

44:22
    Vylúčenie USA - Anthony Florentino - dve minúty za podrazenie a Slovensko - Milan Kolena - dve minúty za krosček.

42:59
    Slovensko dalo gól! MATEJ PAULOVIČ dokázal zblízka prekonať brankára! Bez asistencie.

38:02
    Vylúčenie Slovensko - Richard Buri - dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

34:26
    Lunter vyslal dopredu Horanského, ktorý z úrovne pravého kruhu poslal puk pred bránou, kde ho z otočky na bránu usmernil Rehák. Miska len vyrazil, od Luntera sa odrazil puk do brány po ľade, sám Lunter ale vletel do brankára bránený a pre postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku bude hra vysunutá von z pásma.

31:45
    USA dalo gól! Horanský si nedokázal puk udržať v pásme na hokejke, zobral mu ho Louis a v miniprečíslení ho prihral ANDREWOVI COPPOVI, od ktorého sa skôr odrazil puk do brány, ako by ho tam sám strelil. Asistencia Anthony Louis.

29:05
    Striedanie v bráne Slovenska - Patrik Romančík sa vracia na striedačku a Richard Sabol do brány.

29:05
    USA dalo gól! Po vyhratom buly Compher od brány poslal puk pred ňu, odkiaľ HUDSON FASCHING vymietol vinkel Romančíkovej brány. Asistencia J.T. Compher.

28:43
    Po chybe v obrannom pásme a šanci USA sa pochytili pred bránou Kolena s McCarronom. Obaja vylúčení na dve minúty za hrubosť. Kolena navyše dostal dve minúty za vyprovokovanie a tak sa bude hrať štyria na štyroch.

27:26
    Vylúčenie USA - Tyler Motte - dve minúty za hákovanie.

24:50
    USA dalo gól! ANTHONY LOUIS sa posunul s pukom ešte bližšie k tyčke, Romančík si ľahol a tak mu to poslal pod žŕdku. Asistencie Evan Allen a Will Butcher.

23:55
    Vylúčenie Slovensko - Richard Buri - dve minúty za zdržiavanie hry (vyhodenie puku z hracej plochy).

23:15
    Vylúčenie Slovensko - trest pre hráčsku lavicu - dve minúty za priveľa hráčov na ľadovej ploche.

20:34
    Reway zachytil puk v pásme, nesebecky ale posunul na Daňa a to už prešperkoval, Daňo prihrávku nezachytil.

16:46
    USA dalo gól! McCarron potiahol puk do pásma, už sa zdalo, že oň pri mantineli príde, ale predsa ho ešte Američania udržali na hokejkách, DAWSON COOK sa s ním dostal pred Romančíka a šupol to prízemnou strelou do brány. Asistencie John Hayden a Michael McCarron.

07:47
    Richarda Sabola v bráne nahradil Patrik Romančík.

07:47
    USA dalo gól! Allen vyslal z krídla puk na stred, odkiaľ sa zaviezol k bráne ANDREW COPP a poslal ho do siete. Asistencie Evan Allen a Will Butcher.

07:35
    USA dalo gól! V presilovke Allen poslal popred bránu prihrávku, ktorú TYLER KELLEHER pohodlne strieľal do prázdnej brány. Asistencie Evan Allen a Keith Thompson.

06:11
    Vylúčenie Slovensko - Martin Chrkavý - dve minúty za podrazenie.

06:05
    USA dalo gól! TYLER KELLEHER sa natlačil z pravého krídla do zakončenia pred bránu a prekonáva Sabola. Asistencie Connor Chatham a Anthony Florentino.