Lok. Moskva – Ath. Bilbao 2:1 (kon.) | Ajax – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Alkmaar – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lazio – Atlético 1:3 (kon.) | Legia – Sporting 2:2 (kon.) | Plzeň – Schalke 1:1 (kon.)
Salzburg – Met. Charkov 0:4 (kon.) | Porto – Manchester City 1:2 (kon.) | Hannover – Club Bruggy 2:1 (kon.)
FCSB – Twente 0:1 (kon.) | Stoke – Valencia 0:1 (kon.) | Trabzonspor – Eindhoven 1:2 (kon.)
Wisla Krakov – Standard 1:1 (kon.)
FC Porto
1:2 (1:0)
Manchester City
Čtvrtek 16.02.2012, 21:05 • Estádio do Dragão • Evropská liga

Manchester City porazil tedy na Estádio do Dragão Porto 2:1 a výrazně se přiblížil k postupu mezi nejlepších 16 týmů. S tímto konstatováním se s Vámi loučí pro dnešek komentátor Tomáš Reiner, který se již teď těší na odvetu, která je na programu již příští týden ve středu 22. února. Na shledanou. (23:02:40)

Manchester City předvedl velmi dobrý výkon, když dokázal ve druhém poločase otočit zápas s Portem. To se ujalo vedení v prvním poločase, kdy se prosadil Varela. V druhém dějství dominovali Citizens. O vyrovnání se postaral po dlouhém pasu Yaya Toureho nešťastný Pereira, který si vstřelil vlastní gól. O konečné podobně výsledku rozhodl šest minut před koncem střídající Sergio Agüero, kterému přihrál na gól Yaya Toure - MUŽ ZÁPASU.

90+3
    V závěru zápasu dostal ještě žlutou kartu Richards.

90+2
    Porto předvedlo ve druhém poločase velmi slabý výkon. Kromě střely Hulka z volného přímého kopu si nevytvořil portugalský klub žádnou šanci.

90+1
    Portu už na odpověď příliš mnoho času nezbývá. Pokud City udrží vedení, bude mít výrazně nakročeno k postupu.

90
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

89
    Defour přišel na místo zraněného Mangaly.

88
    Poslední změna na straně City. Pablo Zabaleta nahradil Samira Nasriho.

87
    ...ten přerušil Kolarov, který fauloval unikajícího Mangalu.

86
    Porto přechází do útoku...

85
    Yaya Toure si zaslouží palec nahoru. Svou přihrávkou na Agüera se zasloužil u druhý gól City v dnešním zápase.

84
    Manchester City právě vstřelil branku!
    SERGIO AGÜERO 2:1! Yaya Toure pronikl do šestnáctky Porta a poté předložil přihrávku nabíhajícímu Agüerovi, který následně doklepl míč do sítě.