Lok. Moskva – Ath. Bilbao 2:1 (kon.) | Ajax – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Alkmaar – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lazio – Atlético 1:3 (kon.) | Legia – Sporting 2:2 (kon.) | Plzeň – Schalke 1:1 (kon.)
Salzburg – Met. Charkov 0:4 (kon.) | Porto – Manchester City 1:2 (kon.) | Hannover – Club Bruggy 2:1 (kon.)
FCSB – Twente 0:1 (kon.) | Stoke – Valencia 0:1 (kon.) | Trabzonspor – Eindhoven 1:2 (kon.)
Wisla Krakov – Standard 1:1 (kon.)
Trabzonspor AŞ
1:2 (1:2)
PSV Eindhoven
Čtvrtek 16.02.2012, 21:05 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • Evropská liga

Do odvety půjdou v lepší pozici fotbalisté PSV Eindhoven, kteří si z Turecka vezou výhru 2:1. Druhý poločas již nenabídl tolik zajímavého jako v první půli. Domácí si prakticky nic nevytvořili, hosté si celkem bez problémů ubránili svoje vedení. To je ode mne vše, dobrou noc. (22:56:35)

90+2
    Adinův střílený centr odhlavičkoval dobře postavený Marcelo.

90+1
    Utkání bude nastaveno o dvě minuty.

90
    Taktické střídání PSV. Defenzívu přijde vystužit Bouma, odchází Willems.

89
    Lens zatáhl míč po levé straně až do vápna, kde jej předložil Strootmanovi, ale tomu již nebylo dovoleno zakončit.

87
    Kacar si vysloužil žlutou za úmyslné hraní rukou.

86
    Toivonen vystřelil přes zeď, ale branku Zengina minul.

85
    Kacar fauloval Matavže, hosté budou zahrávat standardku ze vzdálenosti, ze které mohou přímo ohrozit branku Trabzonsporu.

83
    Domácím se krátí čas a zatím to nevypadá, že by si Trabzonspor měl vypracovat nějaký závěrečný tlak.

80
    Lensova střela Zengina neohrozila, letěla mimo tři tyče.

78
    A do třetice střídání Trabzonsporu. Odstupuje Balci, novým mužem na hřišti je Mierzejewski.

78
    Poprvé střídají také hosté z Nizozemska. Dohrál Martens, nastupuje Wijnaldum.

78
    Henrique sice zprava odcentroval, ale míč doletěl až do zámezí.

77
    Balci se pokusil z dálky prověřit Isakssona, ale svou střelu poslal jen nad.

76
    Henrique posunul na Čelůstku, jehož pěkný centr skončil jen u soupeře.

74
    V posledních minutách se hraje převážně ve středu hřiště, což mnohem více vyhovuje Eindhovenu, snaha domácích je bezzubá.