Třebíč – Benátky n/J 5:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
5:2 (2:0, 1:1 2:1)
HC Benátky nad Jizerou
Úterý 21.02.2012, 17:30 • Zimní stadion města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

59:52
    A ještě poslední vyloučení. Lukáš Sláma dostal 2 minuty za držení protihráče.

59:00
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. VILÉM BURIAN nic nevymýšlel poslal kotouč směr Blažíček a ke spokojenosti domácích diváků popáté skončil za jeho zády. Asistence: Vladimír Stejskal.

57:18
    MARTIN DOČEKAL dojel vysoký lob, který předtím vyrobil Tomáš Vondráček. Před ním již zívala prázdná branka, kterou předtím znovu opustil Blažíček. Asistence: Tomáš Vondráček.

56:44
    Benátky právě vstřelily branku!
    Střelu Jaroměřského Laš chytil hlavou,ale jen na hůl Klimta, který jej poslal na LUKÁŠE KRÁLE, ten do odkryté části nezaváhal. Asistence: Tomáš Klimt.

56:16
    Hosté si vyžádali oddechový čas. Vhazovat se bude ve střední části hriště. Hosté bez brankáře v šesti bruslaři v poli.

55:30
    Přesilovka končí, hlavní sudí viděl sekání Romana Kadely, hra se tedy stěhuje před Hrubce.

53:46
    Lukáš Král z Benátek nesmyslně zezadu podrazil Valentu. Už je na lavici hanby. Další přesilovka Třebíče.

50:47
    Další vyloučení na straně Benátek. Vladimír Stejskal umyl 2 protihráče, druhý z nich jej však zezadu podrazil a jde si tak odpykat trest.

43:44
    Vyloučení na druhé straně. Laš se dral s kotoučem na holi směr Balžíček, ale Skořepa mu vložil hůl pod brusle, Laš upadl a Skořepa sedí s tretem na lavici k tomu určené.

42:15
    Páté vyloučení Třebíče, odsedět trest za podražení si jde Ondřej Látal.

38:09
    Krále v jasné pozici vychytal Hrubec.

35:58
    Dalším vyloučeným dnešního utkání je Marek Pabiška z Benátek. Dostal 2 minuty za vražení na hrazení.

32:27
    Josef Skořepa podrazil po vhazování Kauta a jde si odpočinout na trestnou lavici.

26:55
    Roman Kadela si jde odpočinout na 2 minuty za pád pod nohy.

24:23
    Martin Dočekal nedáva. Kotouč mu nejdříve přeskočil hůl, následný blafák však končí na Blažíčkově chrániči. Stav je tedy stále 3-1.

24:23
    Nejdříve se sám na Blažíčka řítil Dočekal, ovšem nepřekonal benáteckého brankáře. Následně byl v jasné šanci opět zahákován a bylo nařízeno trestné střílení. K exekuci se staví Martin Dočekal.

23:38
    Třebíč teď více jak minutu obléhala Blažíčkovu branku, hosté několikrát zablokovali střely, ale nakonec se ke kotouči dostal PAVEL SEDLÁČEK a zasunul kotouč Blažíčkovi mezi betony. Asistence. Roman Kadela.

22:19
    Při signalizované výhodě se trefuje do horní častíi branky nad Hrubcovu vyrážečku MIROSLAV KOPIC. Asistence: Aleš Vála.

20:41
    Skořepa dostal krásnou přihrávku mezi obránce, jel sám na Hrubce, ten však bravurním zákrokem zlikvidoval Skořepovu střelu.

17:22
    Jakub Kania - 2 minuty za nedovolené bránění.

13:11
    Po tomto gólu odchází střídat Jiří Stejskal a v brance jej nahrazuje Robin Blažíček.

13:11
    Krásná kombinace Třebíčského útoku končí ze Stejskalovými zády. Kotouč šel po ose Dolníček, Dietz k MARKU LAŠOVI a ten podruhé v utkání nezaváhal. Asistence: Stanislav Dietz, David Dolníček.

12:24
    Marek Pabiška si jde sednout na trestnou lavici za držení protihráče.

10:40
    Chybu Jaroměřského na modré čáře, který chtěl střílet na Hrubce, trefil však před sebou stojícího Dočekala, který zavezl kotouč až před Stejskala, kde jej předložil na zlatém podnose MARKU LAŠOVI, který jej usměrnil do horní části branky. Asistence: Martin Dočekal.

09:41
    Další vyloučení domácích, Martin Čech si odchází odpykat trest za hákování.

05:44
    První vyloučení na straně Třebíče, za držení protihráče si odcházi odsedět trest Lukáš Sláma.

02:19
    První vyloučení dnešního utkání. Dočekal ve snaze vývézt puk ze svého pásma byl nedovolěně držen Janem Jaroměřským, který si odchází na 2 minuty odpočinout.

David Sochor

Branky a nahrávky: 11. Laš (Dočekal, Rangl), 14. Laš (Dietz, Dolníček), 24. Sedláček (Kadela R.), 58. Dočekal (Vondáček), 59. Burian V. (Stejskal) - 23. Kopic (Vála), 57. Král (Klimt, Říha)

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Dietz, Kadela R., Kania, Brož, Valenta, Sobotka, Sláma - Sedláček P., Dolníček, Laš - Vondráček, Dočekal, Čech - Stejskal v., Kaut, Burian - Fořt, Vítek, Látal.
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal J. (13.Blažíček) - Niko, Jaroměřský, Říha, Vála, Šimek, Pabiška - Kellner, Král, Kopic - Skalický, Skořepa, Jonák - Jech, Vlach, Klimt - Weiss, Liška, Vařecha - Kouřil, Jánošík.

Rozhodčí: Würtherle Pavel - Kreuzer Martin, Polonyi David