Třinec – Hr. Králové 3:8 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Vsetín – Pardubice 2:0 (kon.)
Letňany – Slavia 5:6 (kon.) | Písek – Sparta 2:9 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 4:2 (kon.)
Zlín – K. Vary 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Liberec 2:3 (po s.n.) | Olomouc – HC Kladno 6:2 (kon.)
Jihlava – PZ Kladno 9:1 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Letci Letňany
5:6 (4:2, 0:2, 1:2)
HC Slavia Praha
Pátek 24.02.2012, 13:30 • Ice Arena Letňany • Extraliga staršího dorostu

43:44
    Na brankovišti se už už dostával k zakončnení Nebeský, ale Mašín mu přidržel hůl a jde na dvě minuty na trestnou lavici.

38:25
    Další výhoda pro domácí. Dvě minuty pro Jedličku za držení.

34:04
    Kuriózní situace, Brejcha sám faulovaný v pádu podrazil Bureše, pykat jde však jen hráč Letců. Hrát se bude 4 na 4, pak následuje přesilovka hostů.

32:26
    Hložek jde na dvě minuty za podražení, hosté v pěti příliš dlouho na ledě nevydrželi.

29:27
    Hra vysokou holí v podání Skajeva, který opět oslabuje svůj tým.

26:39
    Sakajev držel protihráče a půjde si na dvě minuty odpočinout.

21:15
    Litera hákoval, odchází na dvě minuty a Letci se budou bránit přesile.

16:51
    Kaplan je vyloučen na dvě minuty za sekání a je tu šance na vyrovnání pro sešívané.

11:18
    Další faul loktem, tentokrát v podání Andrese. Letňany si zahrají přesilovku.

05:12
    Nedovolené bránění Fortelky a Slavie jde do oslabení.

01:29
    Domácí Machala se dopustil faulu lokem a jde na dvě minuty.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 7. Šír (Brejcha), 12. Ječný (Hes, Arnošt), 13. Ječný (Hes), 20. Arnošt (Chvátal), 45. Arnošt (Ječný, Hes) - 4. Hložek (Navrátil, Knot), 15. Hložek (Navrátil, Jedlička), 23. Červený (Knot , Jirsa), 25. Jedlička (Hložek, Knot), 42. Navrátil (Hložek), 57. Brzák (Hlinka, Patzelt)

HC Letci Letňany: Eder (Švihálek) - Brejcha, Šír, Hes, Uhlíř, Nebeský, Janda, Ječný, Rulf, Kaplan, Chvátal, Kafka, Jenček, Arnošt, Vacek, Machala, Litera, Neuman. Trenér Moravec.
    HC Slavia Praha: Uhlík (Golovko) - Červený, Hložek, Jedlička, Novák, Jirsa, Patzel, Burian, Drahorád, Brzák, Tejral, Bureš, Andres, Sakajev, Navrátil, Veselý, Mašín, Zajíc, Fortelka, Knot, Hlinka. Trenér Doležal.

Rozhodčí: Würtherle, Pavlovič - Frodl, Kokrment