Kladno – Liberec 2:1 (po pr.) | Slavia – Vítkovice 8:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 4:1 (kon.)

Děčín právě vstřelil branku!
    JAN RUDOVSKÝ proměňuje trestné střílení za faul při jeho šanci.

58:03
    MICHAL OLIVERIUS pečetí postup a dává už dvanáctou branku

54:48
    Neskutečné. Domácí nemají dost a neustále útočí. DOMINIK ADÁMEK dává jedenáctou branku Děčína a hosté už by se nejraději viděli v kabině. Asistence: Jindřich Růžek.

54:09
    Po střele Kořánka zazvonila tyč domácí branky.

52:53
    A znovu domácí operují v pásmu hostí. Bohm se pokusil objet branku a zasunout puk za záda Pipka,ten ale jeho úmysl kryje a puk a puk schoval do své lapačky.

51:50
    Děčín v plném počtu.

50:12
    Růžek znovu zahrozil ve vlastním oslabení. Děčínští jsou stále při chuti.

49:50
    Zika 2 minuty sekání

48:44
    Pipek má plné ruce práce, jde na něho střela za střelou.

47:42
    Ve vlastním oslabení ujel Hamerle,ale blafákem na Lavingera nevyzrál.

46:36
    Zika pálil od kruhů. Hosté už zápas nezvládají a Urbanec tak zbytečně oslabuje svůj tým. 2 minuty vražení na hrazení.Štěrba 10 minut a do konce utkání za nesportovní chování.

44:48
    Déčín je v plném počtu.

43:54
    Paradoxně je to ale Děčín,kdo skóruje. JINDŘICH RŮŽEK v samostatném úniku dává kýženou desítku a vyslyšel tak děčínské publikum,které ji celou dobu skandovalo. Samostatná akce.

42:48
    Myšík 2 minuty sekání

41:25
    JAN RUDOVSKÝ dostal přihrávku od svého spoluhráče a své sólo dokázal přetavit v už desátou branku svého celku. O postupu do semifinále je tak prakticky rozhodnuto. Asistence: Václav Drahorád.

40:42
    V samostatném úniku Urbanec, svou střelou však Lavingera neohrozil.

40:01

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 11. Oliverius (Sádovský), 16. Rudovský (Drahorád, Kaltenbock ), 22. Filipovský (Drahorád), 29. Růžek (Rudovský), 29. Zika (Sádovský), 34. Racek (Baránek), 38. Filipovský (Sádovský, Oliverius), 40. Filipovský (Oliverius, Zika), 42. Rudovský (Drahorád), 44. Růžek, 55. Adámek (Růžek), 59. Oliverius, 59. Rudovský - 33. Urbanec (Hamerle)