Kladno – Liberec 2:1 (po pr.) | Slavia – Vítkovice 8:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 4:1 (kon.)
HC Děčín
13:1 (2:0, 6:1, 5:0)
HC Milevsko 1934
Pátek 24.02.2012, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

0-:23
    Dobrý večer z děčínského zimního stadionu. Za chvíli začne čtvrté vzájemné utkání play off mezi celky Děčína a Milevska. Domácí vedou 2:1 na zápasy a mají dnes možnost sérii ukončit. Ale hosté určitě ještě zabojují a uvidíme zajímavé střetnutí.

00:01

00:18
    Hosté se hned v úvodu vrhli do útoku, domácí obrana pozorná.

02:23
    Novák pálil od modré, Lavinger jeho střelu chytá. Na druhé straně ujel Růžek a i hostující brankář ukázal svůj um.

04:27
    Teď se Knap vyznamenal proti Baránkovi,jež ho prověřil střelou z dálky. Zatím sledujeme útočný hokej z obou stran.

06:42
    Růžek to zkoušel sám z úhlu, Knap ale jeho úmysl vystihl a ukryl puk do lapačky.

08:13
    Na hostech je vidět,že opravdu neskládají zbraně a snaží se střílet z jakékoli příležitosti. Teď to zkoušel Urbanec,ale jeho střela končí v náruči Lavingera.

10:22
    Vyloučen hráč hostí Fořt 2 minuty zdržování hry.

10:45
    Děčín právě vstřelil branku!
    Domácí bleskově využívají přesilovku. MICHAL OLIVERIUS se dostal k vyraženému puku a nebyl pro něho problém ho zasunout do odkryté klece. Asistence: Petr Sádovský

15:02
    Saska vyloučen za vražení na hrazení. 5 + do konce utkání.

15:02
    Děčín ve 4

15:33
    JAN RUDOVSKÝ se krásně uvolnil a blafákem zasunul puk za záda Knapa. Asistence: Václav Drahorád, Jan Kaltenbock.

18:26
    Milevsko v plném počtu. Bude hrát minutu přesilovou hru.

19:54
    Neskutečný závar před brankou domácích, ale obrana v čele s Lavingerem tlak hostí zastavila. Ve stejném čase vyloučen hráč hostí Urbánek na 5 minut.+ do konce utkání za píchnutí koncem hole do protihráče a Rudovský na 2+2 minuty za hrubost.

21:44
    A domácí vyloučení Štycha trestají. Kapitán JAN FILIPOVSKÝ se zblízka nemýlil a prostřelil Knapa. Asistence: Václac Drahorád.

25:00
    Oba celky už hrají v plném počtu hráčů.

26:03
    Lavinger teď podržel svůj tým. Urbanec ho nadvakrát zkoušel prostřelit, ale domácí brankář byl proti.

28:43
    Děčín vede o čtyři branky. JINDŘICH RŮŽEK si nabruslil před Knapa a dělovkou na něho vyslal nechytatelnou střelu. Asistence: Jan Rudovský

28:56
    LUKÁŠ ZIKA dává už pátou branku Děčína. Asistence: Petr Sádovský

32:39
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    JOSEF URBANEC se prosazuje střelou z úhlu. Asistence: Jakub Hamerle

33:38
    Jenže domácí ihned po buly skórují. VÁCLAV RACEK střelou po zemi nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Martin Baránek.

35:42
    Dušek 2 minuty sekání

36:21
    V obrovské šanci Oliverius, nadvakrát ale nebyl úspěšný. Hosté se osvobozují.

37:27
    Domácí hrají v obrovské pohodě. V přesilové hře se dokázal prosadit JAN FILIPOVSKÝ a takové vedení už by si měli domácí pohlídat. Asistence: Petr Sádovský, Michal Oliverius.

39:20
    V závěru druhé třetiny přidávají domácí další přesný zásah. JAN FILIPOVSKÝ završuje svůj hattrick a děčínské publikum skanduje "deset". Asistence: Michal Oliverius, Lukáš Zika.

40:00

40:01

40:42
    V samostatném úniku Urbanec, svou střelou však Lavingera neohrozil.

41:25
    JAN RUDOVSKÝ dostal přihrávku od svého spoluhráče a své sólo dokázal přetavit v už desátou branku svého celku. O postupu do semifinále je tak prakticky rozhodnuto. Asistence: Václav Drahorád.

42:48
    Myšík 2 minuty sekání

43:54
    Paradoxně je to ale Děčín,kdo skóruje. JINDŘICH RŮŽEK v samostatném úniku dává kýženou desítku a vyslyšel tak děčínské publikum,které ji celou dobu skandovalo. Samostatná akce.

44:48
    Déčín je v plném počtu.

46:36
    Zika pálil od kruhů. Hosté už zápas nezvládají a Urbanec tak zbytečně oslabuje svůj tým. 2 minuty vražení na hrazení.Štěrba 10 minut a do konce utkání za nesportovní chování.

47:42
    Ve vlastním oslabení ujel Hamerle,ale blafákem na Lavingera nevyzrál.

48:44
    Pipek má plné ruce práce, jde na něho střela za střelou.

49:50
    Zika 2 minuty sekání

50:12
    Růžek znovu zahrozil ve vlastním oslabení. Děčínští jsou stále při chuti.

51:50
    Děčín v plném počtu.

52:53
    A znovu domácí operují v pásmu hostí. Bohm se pokusil objet branku a zasunout puk za záda Pipka,ten ale jeho úmysl kryje a puk a puk schoval do své lapačky.

54:09
    Po střele Kořánka zazvonila tyč domácí branky.

54:48
    Neskutečné. Domácí nemají dost a neustále útočí. DOMINIK ADÁMEK dává jedenáctou branku Děčína a hosté už by se nejraději viděli v kabině. Asistence: Jindřich Růžek.

58:03
    MICHAL OLIVERIUS pečetí postup a dává už dvanáctou branku

58:46
    JAN RUDOVSKÝ proměňuje trestné střílení za faul při jeho šanci.

60:00
    Konec zápasu. (20:16:26)

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 11. Oliverius (Sádovský), 16. Rudovský (Drahorád, Kaltenbock ), 22. Filipovský (Drahorád), 29. Růžek (Rudovský), 29. Zika (Sádovský), 34. Racek (Baránek), 38. Filipovský (Sádovský, Oliverius), 40. Filipovský (Oliverius, Zika), 42. Rudovský (Drahorád), 44. Růžek, 55. Adámek (Růžek), 59. Oliverius, 59. Rudovský - 33. Urbanec (Hamerle)