Kladno – Liberec 2:1 (po pr.) | Slavia – Vítkovice 8:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 4:1 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
SHK Drtiči Hodonín
Pátek 24.02.2012, 18:00 • Alcaplast aréna, Břeclav. Kapacita 4039 míist k sezení. www.tereza-breclav.cz • Play-off 2. ligy, skupina Střed

57:00
    Na 2 minuty za napaden odchází Ondřej Lechner.

56:47
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Tvrdou střelou od modré se přesně trefuje PETR POKORNÝ.

56:08
    Hosté svou přesilovkovou akci završeli brankou, když dlouho držel Břeclav v zámku 5 na 3. Branku vstřelil PETR POKORNÝ.

55:06
    Na 2 minuty odchází domácí hráč.

54:17
    Na 2 minuty za napadení odchází domácí Radek Zháňal.

51:03
    Na 2 minuty odchází k časoměřičům Rehuš Branislav.

49:28
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Z nenápadného nahození před branku prošel kotouč z hokejky TOMÁŠE POPOLANSKÉHO za záda Zavadila

44:40
    Barus teď zlikvidoval dvě obrovské šance hostujícího týmů.

40:44
    Na 2 minuty za nedovolené bránění odchází Jakub Saidl.

37:57
    Na 2 minuty odchází k časoměřičům Popolanský.

32:26
    Na 2 minuty za nedovolené bránění odchází domácí Ondřej Dlapa.

29:47
    Na 2 minuty za hrubost odchází hostující Štěpán a domácí Miroslav Barus.

26:55
    Domácí hráč vracející se z trestné lavice se ocitl v obrovské šanci, puk však za brankovou čarou neskončil.

24:45
    Na 2 minuty za hákování odchází k časoměřičům domácí Peter Beneš. Hodonín bude hrát dlouho přesilovou hru 5 na 3.

23:44
    Na 2 minuty odchází k časoměřičům domácí Vlastimil Bilčík.

22:59
    Domácí se ocitli v obrovské šanci před Zavadil, ten střelu včas vytěsnil.

14:28
    Na 2 minuty k časoměřičům odchází domácí hrác.

13:49
    Domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru. Na 2 minuty odchází Branislav Rehuš.