4 6 3
Anna Tatishviliová
2
6 4 6
Úterý 28.02.2012, 18:05WTA Acapulco - Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC (tvrdý povrch)

3:6
    V setu vítězí Tatišviliová. Byla to velká bitva ve třetím setu, ale Češce Birnerové se nakonec vymstilo ztracené podání v osmém gemu, ve kterém se soupeřka ujala vedení 5:3. V posledním gemu sice Birnerová vzdorovala, tentokráte si však Tatišviliová svůj servis pohlídala.

40-A
    Mečbol pro Tatišviliovou! Podaří se jí nyní urvat výhru a postoupit do dalšího kola?

3:5
    V gemu vítězí Tatišviliová. Ta sebrala Birnerové podání a sama bude nyní servírovat na vítězství v celém zápase. Tatišviliová zatopila soupeřce v nejhorší možnou chvíli.

15-40
    Dva brejkboly pro Tatišviliovou. Tohle může být rozhodující okamžik zápasu! Stačí malý krůček a Tatišviliová může být velmi blízko vítězství.

6:4
    V setu vítězí Birnerová. To byl obrat! Češka prohrávala už 2:4 ve druhém setu, jenže nakonec dokázala získat čtyři gemy v řadě a zvítězila. Přitom soupeřka byla konečné výhře pořádně blízko. Tenhle tenisový duel si tak prodloužíme o další set.

A-40
    Setbol pro Češku!

5:4
    A podařilo se! Češka i tentokráte sebrala Tatišviliové podání a ujímá se ve druhém setu vedení. V příštím gemu bude podávat na vítězství!

4:4
    Paráda! Rychlý osmý gem, po kterém Gruzínka Tatišviliová prohrála. Birnerová konečně udržela svůj servis.

3:4
    Skvěle! Česká tenistka znovu bere Tatišviliové podání. Pořád tak má ještě šanci.

2:4
    Birnerová do shody šestý gem nedotáhla a znovu ztratila svůj servis. Tatišviliová využila až třetí brejkbol, i ten se ale počítá. Dva gemy jí dělí od vítězství.

2:3
    A relita je taková, že Birnerová stejně jako v prvním setu může odvrátit dvoubodovou průběžnou porážku. Tatišviliové sebrala servis čistou hrou. Tohle by jí mohlo nakopnout.

1:3
    Tohle je pro Birnerovou hodně špatné. Tatišviliová získala klíčovou hru a už jen tři gemy jí dělí od vítězství v celém zápase.

1:1
    Ten třetí brejkbol ale Gruzínka úspěšně zvládla. Jako přeskopírák z prvního setu - první dva gemy v nich skončily sebráním servisu.

1:0
    A taky ho využila. Hned v prvním gemu druhého setu sebrala soupeřce podání.

4:6
    V setu vítězí Tatišviliová. Tak to je velká škoda pro Birnerovou. Gruzínka čtyřmi úspěšnými výměnami v řadě nakonec potřetí v tomto setu sebrala Češce podání a ujímá se vedení v zápase 1:0. Zatímco Birnerová má tedy na kontě tři neúspěšné gemy se servisem, Tatišviliová neudržela svoje podání dvakrát. A to byl hlavní rozdíl v prvním setu mezi oběma hráčkami.

30-40
    Setbol pro Gruzínku!

3:4
    Neuvěřitelné! Birnerová vrátila Tatišviliové porážku z předchozího gemu a i ona si připisuje svůj druhý brejkbol! Skvěle, Evo!

40-30
    Brejkbol pro českou tenistku!

2:4
    Birnerová svou úlohu nezvládla, proti Tatišviliové kazí. Soupeřka získala brejkbol a navíc i pohodlné vedení. V příštím gemu přitom bude podávat ona.

15-40
    Tohle není dobré pro Češku. Gruzínka má dva brejkboly!

1:1
    Lehce nabyla, lehce pozbyla. Birnerová nakonec zkazila a Tatišviliová má své podání zpátky.

1:0
    Skvěle, Evo! Hned první gem a Češka bere soupeřce podání. Takhle si asi svůj začátek Tatišviliová nepředstavovala.