4 6 3
Anna Tatishviliová
2
6 4 6
Úterý 28.02.2012, 18:05WTA Acapulco - Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC (tvrdý povrch)

3:6
    To je odě mě vše. Konstatuji, že Birnerová jako jediná Češka na turnaji v Mexiku nepostoupila z prvního kola. S Rumunkou Irinou Beguovou se tak střetne právě vítězka tohoto duelu Anna Tatišviliová. Hezký zbytek večera, u dalšího on-line přenosu brzy nashledanou. (20:36:08)

Konec zápasu

3:6
    V setu vítězí Tatišviliová. Byla to velká bitva ve třetím setu, ale Češce Birnerové se nakonec vymstilo ztracené podání v osmém gemu, ve kterém se soupeřka ujala vedení 5:3. V posledním gemu sice Birnerová vzdorovala, tentokráte si však Tatišviliová svůj servis pohlídala.

40-A
    Mečbol pro Tatišviliovou! Podaří se jí nyní urvat výhru a postoupit do dalšího kola?

40-40
    Nic z toho není. Tatišviliová znovu dostala zápas do shody.

A-40
    Birnerová získala výhodu! Tak co teď?

40-40
    Tatišviliová však záhy odpověděla. Krutá realita - Češka čelí pouze shodě na soupeřově podání.

40-30
    Birnerová má brejkbol!

30-30
    Tak to je škoda! Birnerová mohla mít dva brejkboly, jenže dovolila Tatišviliové lacino vyrovnat.

30-15
    Tatišviliová znovu zkazila. Ten tlak jí asi nedělá dobře. Češka vede.

15-15
    Birnerová to stále nevzdává. Vyrovnáno. Drama tak pokračuje.

0-15
    Míček získává Tatišviliová.

3:5
    V gemu vítězí Tatišviliová. Ta sebrala Birnerové podání a sama bude nyní servírovat na vítězství v celém zápase. Tatišviliová zatopila soupeřce v nejhorší možnou chvíli.

30-40
    Birnerová teď urvala míček a snížila. Potřebuje to však nyní zopakovat.

15-40
    Dva brejkboly pro Tatišviliovou. Tohle může být rozhodující okamžik zápasu! Stačí malý krůček a Tatišviliová může být velmi blízko vítězství.

15-30
    Dílčí úspěch Birnerová. Naštěstí pro ní snížila.

0-30
    Tohle nevypadá dobře s českou tenistkou. Tatišviliová znovu úspěšná při druhé hře tohoto gemu.

0-15
    Tatišviliová sebrala první fiftýn při podání Birnerové.

3:4
    Bohužel pro Birnerovou. Tatišviliová využívá výhody a ujímá se vedení ve třetím setu. Přetahovaná pokračuje.