K. Vary – Písek 7:8 (po pr.) | Hr. Králové – Zlín 4:3 (kon.) | Slavia – Havířov 6:2 (kon.)
HC Kladno – Mladá Boleslav 10:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:5 (po s.n.) | Sparta – Třinec 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Vsetín 1:2 (po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 0:5 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 6:1 (kon.)
PZ Kladno – Letňany 1:5 (kon.) | Chomutov – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 02.03.2012, 16:00Extraliga staršího dorostu

59:00
    Navíc si zahrají přesilovou hru. Za sekání míří na lavici hanby domácí Kupčík.

56:40
    Po souboji u mantinelu se po libereckém Návratovi ohnal Lašák, což neuniklo sudímu a posílá hráče Komety na dvě minuty za hrubost.

48:59
    Liberecké akcie znovu klesají, tentokrát po vyloučení Pyrochty - sekání.

43:59
    Tentokrát už ne a posílá domácího Kupčíka na trestnou lavici za držení.

39:12
    Dopouštějí se však faulu. Za podražení míří na trestnou lavici Pavel Jenyš.

33:43
    Domácí si zahrají v početní výhodě. Lukáš Vágner je potrestán za hrubost. Při přerušené hře se také na libereckou střídačku vrací Suska, jenž si odpykal osobní trest.

22:08
    Šance domácího Susky končí strkanicí, za kterou sice rozhodčí nevylučuje. Avšak právě Suska si neodpustil slovní komentář a dostává osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

17:05
    Liberec dostává příležitost početní výhody. Za pád pod nohy míří na trestnou lavici David Vlček.

15:23
    Útočný pokus Tygrů zastavuje jejich faul. Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Beránek.

06:21
    A nahuštěná atmosféra vrcholí pěstním soubojem mezi domácím Návratem a hostujícím Benešem. Ten zajel po odpískání do gólmana Krejčího, což se vůbec nelíbilo právě Návratovi, jenž se vydal svého spoluhráče pomstít. Tresty jsou následovné oba dostávají 2 minuty za hrubost, plus domácí Návrat inkasuje 2+2 za hrubost plus osobní trest na 10 minut. Hosté hrají čtyřminutovou přesilovku.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 11. Lašák (Raška), 17. Raška, 17. Vaverka (Kozel), 32. Kovářů (Jenyš), 45. Kusko (Jenyš)

Bílí Tygři Liberec: Krejčí (17. Skřebský) - Návrat, Havlín, Mrázek, Kalfiřt, Hrníčko, Belovič, Arlt, Klíma, Dlouhý, Beránek, Zedek, Havlas, Škoda, Kupčík, Langhammer, Žďárský, Račický, Pyrochta, Suska, Zacha.
    HC Kometa Brno: Klimeš (Jekel) - Vaverka, Mytiska, Kozel, Lašák, Raška, Řeřucha, Mrázek, Vlček, Jenyš, Vojáček, Vágner, Kusko, Gründwald, Beneš, Boltvan, Kovářů, Garčic.

Rozhodčí: Nečas - Kokrment, Šimonovský