Anderlecht – Cercle Bruggy 4:0 (kon.)
RSC Anderlecht
4:0 (0:0)
Cercle Bruggy KSV
Neděle 04.03.2012, 18:00 • Constant Vanden Stock Stadium • Belgická Jupiler Pro League

Hlavní sudí ukončuje toto jednoznačné utkání, které po bezbrankovém prvním poločase dotáhli domácí do čtyřbrankového vítězství. Cercle, ačkoliv je na čtvrtém místě tabulky, nepředvedl zhola nic a nebýt Coppense, mohlo být skóre i daleko vyšší. Anderlecht však jen potvrdil svou aktuální formu a především absolutní nadvládu v soutěži a musím říci, že na jeho hru je radost se dívat. (19:55:42)

90
    Nastavuje se 1 minuta.

90
    Domácí rozehráli standardní situaci tak rychle, že to nepostřehli ani kameramani.

89
    Faulovaný Canesin.

89
    Anderlecht si však může dovolit takový luxus, jako dohrát utkání v 10ti lidech.

87
    Kouyaté přihrával na vlastní polovině Deschachtovi, který měl míč trochu na dlouhou nohu a bohužel mu při tomto pohybu píchlo v tříslu a musí opustit hrací plochu. To je pro domácí velká škoda.

86
    Rudi teď zbytečně fauloval Odoie.

85
    Suaréz šel z úhlu sám na Coppense, ale snažil se ještě nahrát některému ze spoluhráčů, což se nakonec ukázalo jako nejhorší možné řešení.

84
    A hned byl Janssens u doposud největší šance Cercelu. Jeho centr na zadní tyč našel Rudiho, jehož střela z akrobatické pozice mířila těsně vedle levé tyče.

82
    Střídají i hosté. Hřiště opustil neviditelný D´Haene a nahradil jej Janssens.

82
    Na druhé straně pořádně protáhl Coppense Mbokani.

81
    No a k zakončení se dostal i Vidarsson, ale hlavou zamířil hodně nad.

81
    Vybojovali navíc rohový kop.

80
    U míče jsou teď snad po 10ti minutách hráči Cercelu.

80
    Centr Suaréze končí na rohovém kopu.

79
    Poslední střídání domácích. Odchází Jovanovič a nahrazuje jej Canesin.

76
    Domácí střídají. Za ovací ve stoje odchází z hrací plochy kapitán Biglia a jeho místo zaujme na posledních 15 minut Mbenza.