Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Udinese – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Siena – Cagliari 3:0 (kon.)
Fiorentina – Cesena 2:0 (kon.) | Lecce – Janov 2:2 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:2 (kon.)
Bologna – Novara 1:0 (kon.) | Inter – Catania 2:2 (kon.)
AC Siena
3:0 (1:0)
Cagliari Calcio
Neděle 04.03.2012, 15:00Italská Serie A

Hezký zbytek neděle. (16:53:42)

Siena tak slaví důležitou výhru 3:0 nad Cagliari. Hostující tým byl ve druhé půli lepším týmem, domácí se však dvěma rychlými trefami v závěru poločasu dostali do tříbrankového vedení, které vzalo Cagliari jakoukoliv chuť do dalšího průběhu zápasu.

90+3
    V závěru ještě vidí žlutou kartu Astori.

90+2
    Gonzalezovi je pískán ofsajd.

90+2
    Siena se již nikam nežene a ponechává aktivitu na soupeři.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

85
    Hosté již zřejmě rezignovali. Siena bude kopat roh.

83
    Hosté naposledy střídají. Pomoci svým spoluhráčům na hřišti se pokusí Cepelini, který nahrazuje Cossua.

82
    Siena právě vstřelila branku!
    Domácí jsou při chuti. Střelou z úhlu na přední tyč se prezentoval CRISTIANO DEL GROSSO a jeho dělovka končí v síti!

81
    Následně obdržel střelec branky Calaio žlutou kartu.

80
    Střídající EMANUELE CALAIO zvyšuje vedení domácích na 2:0!

80
    Hostující trenér provádí změnu v sestavě. K sobě si na střídačku povolává Neneho, zatímco opačným směrem odchází s instrukcemi Larrivey.

79
    Brienzova rána prosvištěla těsně kolem pravé tyčky!

77
    Na trávníku je ošetřován Davide Astori.

75
    Ze hry je stažen Gazzi. Místo něj si zahraje na poslední čtvrthodinu Gonzalez.

75
    Dělovku jednoho z hostujících hráčů tečoval domácí obránce jen těsně vedle pravé tyčky! Rozhodčí si evidentní teče zřejmě nevšiml a následuje tak jen odkop od brány.