Olomouc – Liberec 4:1 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 9:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 4:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 0:2 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 5:1 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 2:3 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Třinec – HC Kladno 2:3 (po s.n.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Rozhodující nájezd tedy má na svědomí JAN DALECKÝ, který přisoudil Kladnu zisk druhého bodu!

Jako poslední za domácí jel Damian Kapica, který se nakonec dostal tak blízko branky, že nedokázal přesně zakončit!

Jan Dalecký - klička do bekhendu - Kladno vede! 1:2!

Jako třetí jel Jan Diviš, kterému při kličce utekl puk. 1:1.

Za hosty střelou k pravé tyči odpověděl Martin Čurda! 1:1!

Jako první jel třinecký Dominik Hegyi, který po kličce poslal puk mezi Sýkorovy betony! 1:0!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Kotouč ve střední třetině, o vítězi budou muset rozhodnout nájezdy.

63:36
    K puku se poté dostali hosté, kteří přestěhovali hru před Hollého. Vše skončilo nahozením na třineckou branku a zákrokem gólmana Ocelářů.

63:13
    Po buly před Sýkorou od modré nahazoval Macháček, který ale poslal kotouč vedle branky.

62:23
    Do pásma Třince vlétl Jakub Strnad, který ale místo kotouče nakonec dostal do branky sebe.

62:08
    Hra se přesunula do střední třetiny, ani jednomu z celků se nedaří přechod do útočné třetiny...

61:33
    Hosté dostali domácí pod tlak, Kladenští ale nedokázali vystřelit.

60:21
    Strnad zvolil střelu mezi betony, se kterou ale neuspěl. Hollý si připsal důležitý zákrok.

60:21
    Bylo nařízeno trestné střílení proti brance Třince! Unikajícího Jakuba Strnad byl faulován, dostává tedy příležitost zopakovat si akci při trestném střílení.

60:01

Utkání tedy končí remízou, o vítězi rozhodne prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 28. Kapica (Kurzok), 37. Hurtík (Juhász, Teper) - 2. Knotek (Čurda), 54. Dalecký (Redlich, Kužel), 65. Dalecký

HC Oceláři Třinec: Hollý (Chvostek) - Pargáč, Hurtík, Repe, Kurzok, Teper, Burzala, Macháček, Bezuška - Ižacký, Bajtek, Kasperlík, Juhász, Diviš, Bumbál, Hegyi, Kapica, Kajaba, Chomič
    HC Kladno: Sýkora (Ilašenko) - Homer, Kužel, Redlich, Kalla, Vodák, Čurda - Znamenáček, Strnad, Bernat, Gottlieb, Knotek, Dalecký, Tomáš, Vyšín