FC Vysočina Jihlava
3:0 (1:0)
FK Čáslav
Pátek 09.03.2012, 18:00Chance Národní Liga

Před zraky necelých dvou tisícovek lidí nastoupila třetí Vysočina proti třinácté Čáslavi. Jako první mohli jít do vedení hosté, ale Hejný nechal Blažka vyniknout. Jihlavané se poprvé prosadili ve 39. minutě, kdy se trefil Muris Mešanović. Ve druhém poločase navýšil skóre kapitán Stanislav Velický a na konečných 3:0 upravil po překrásné akci Stanislav Tecl. Vysočina si tak do tabulky připisuje tři body. (19:49:25)

90
    Hosté trefili břevno a vybojovali rohový kop.

85
    Ze hřiště odešel Igor Obert, kterého nahradil Jan Kliment.

85
    Domácí zahrávali sérii rohových kopů, z každého centru vykrystalizovala nějaká šance, tu poslední špatným zpracováním nevyužil Mešanović.

83
    Veselý vybojoval rohový kop.

82
    Do střelecké listiny se mohl zapsat Jungr, který však Obertovu přihrávku do vápna zúžitkovat nedokázal.

81
    Davida Helíska nahrazuje Michal Veselý.

1980 diváků si dnes našlo cestu do hlediště.

77
    Ze hřiště odešel Jozef Čertík, kterého nahradil Michal Kaňák.

75
    Tecl vybojoval rohový kop, ale možná ze své pozice mohl vytěžit i více.

74
    Karla Hejného nahrazuje David Fikejz.

72
    Na hostech je sympatické že utkání nezabalili a stále se snaží o korekci výsledku.

71
    Žlutou kartu vidí Adnan Džafič.

69
    Standardní situaci těsně před velkým vápnem rozehrál Prášil, ale Blažka ohrozit nedokázal.

68
    Hřiště opustil Zdeněk Šturma, kterého nahradil Adnan Džafič.

65
    Jihlava právě vstřelila branku!
    STANISLAV TECL si zpracoval dlouhý balón, Karala si posadil na zem a efektně si obhodil gólmana Duchečka a následně do prázdné brány zvyšuje na 3:0.

60
    Gavrić rozehrál standardní situaci na zadní tyč, na přední vracel balón Komárek a STANISLAV VELICKÝ hlavou zakončil za záda gólmana Duchečka.

58
    Kučera vyslal pas na Helíska, který běžel sám na Duchečka, gólman Čáslavi však byl rychlejší a balón mu skokem pod nohy odebral.

57
    Mešanović přihrál do vápna Teclovi, ten však ve skluzu zakončit nedokázal.

54
    Tecl utekl po pravé straně, přihrál do vápna Mešanovićovi, ten však tísněn zakončit nedokázal.

54
    Žlutou kartu vidí Stanislav Velický.

51
    Domácí rozehrávali dva rohové kopy po sobě, jeden z levé strany a jeden z pravé, ale k ohrožení branky nedošlo.

50
    Rohový kop rozehrál Kučera, který se i následně dostal k zakončení, dokázal vybojovat další rohový kop.

50
    Tecl vybojoval rohový kop.

47
    Kunášek odcentroval do vápna, kde se k hlavičce dostal Hejný, ale Blažek si poradil.

Petra Tlustého nahrazuje Martin Komárek.

46

Hosté nám toho prozatím příliš neukázali, v jediné velké šanci se zjevil Karel Hejný, ale nechal vyniknout Blažka. Domácí se prosadili v 39. minutě, kdy přihrávku Oberta využil Muris Mešanović.

42
    Ten rozehrál Kučera, ale k ohrožení branky však nedošlo.

41
    Domácí jsou při chuti, Tecl centroval dlouhý balón do vápna, na který Mešanović nedosáhl, ale i tak vybojovali domácí roh.

39
    Igor Obert poslal do vápna parádní přihrávku, pro kterou si naběhl MURIS MEŠANOVIĆ a překonává tak gólmana Duchečka.

38
    Žlutou kartu vidí Jakub Špidlen.

37
    Žlutou kartu vidí Igor Obert.

35
    Hosté zahrávali rohový kop, k ohrožení branky Vysočiny však nedošlo.

33
    Mešanović si narazil s Teclem, který se už dral do zakončení,měl to však na opačnou nohu než by potřeboval a k ohrožení branky tak nedošlo.

30
    Hosté se mohli dostat do vedení, ale Hejný tváří tvář Blažkovi posílá balón do jeho náručí.

29
    Hráči Čáslavi působí celkem zakřiknutě a velice brzy ztrácí balóny.

26
    Domácí fotbalisté jsou častěji u míče, ale jejich pokusy končí před vápnem.

23
    Přibližně na polovině hřiště byl faulován Jungr, standardní situaci rozehrál Kučera, ale přímo do náruče gólmana Duchečka.

20
    Tecl ve vápně přihrával pod sebe, ale jeho přihrávka spoluhráče nenašla.

17
    Zkrácený roh zahrával Gavrić, ale k ohrožení branky nedošlo.

14
    Oba týmy se zatím příliš nikam nehrnou.

11
    Špidlen centroval do vápna, kde našel Hejného, který v záklonu hlavičkoval mimo tři tyče.

8
    Tu rozehrál Kučera, ve vápně však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

7
    Tecl se dral do vápna, ale byl faulován a domácí budou zahrávat standardní situaci.

5
    Domácí zahrávali rohový kop, Jungr jej rozehrál nakrátko, ale k ohrožení branky Čáslavi to nevedlo.

2
    Velický přihrál do vápna Mešanovićovi, ten se však ze sevření nevymanil.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání co nevidět začne.

Utkání za pár minut začne, uvidíme s jakým elánem oba kluby do zápasu vstoupí.

FC Vysočina Jihlava: Blažek - Obert, Tlustý, Halama, Gavrić - Helísek, Jungr, Velický, Kučera - Mešanović, Tecl (náhradníci: Komárek, Vacek, Kliment, Veselý, Karlík, Sedláček, Uvarenko)

FK Čáslav: Ducheček - Špindlen, Karal, Němeček, Kunášek - Šturma, Prášil, Mojdl, Čertík - Szmek, Hejný (náhradníci: Hečko, Fikejz, Kaňák, Džafič, Žiak, Antošík)

Rozhodčí: Franěk - Zlámal, Pilný.

Dobré odpoledne z Jihlavy, v rámci 18. kola přivítá třetí Vysočina třináctou Čáslav. Domácí v minulém kole remizovali na hřišti Ústí nad Labem 0:0. Hosté doma podlehli Mostu 1:2. Branku zaznamenal Rakovan, který však dnes z důvodu trestu hrát nebude.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.