3:0 (1:0)
FK Čáslav
Pátek 09.03.2012, 18:00Chance Národní Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobré odpoledne z Jihlavy, v rámci 18. kola přivítá třetí Vysočina třináctou Čáslav. Domácí v minulém kole remizovali na hřišti Ústí nad Labem 0:0. Hosté doma podlehli Mostu 1:2. Branku zaznamenal Rakovan, který však dnes z důvodu trestu hrát nebude.

FC Vysočina Jihlava: Blažek - Obert, Tlustý, Halama, Gavrić - Helísek, Jungr, Velický, Kučera - Mešanović, Tecl (náhradníci: Komárek, Vacek, Kliment, Veselý, Karlík, Sedláček, Uvarenko)

FK Čáslav: Ducheček - Špindlen, Karal, Němeček, Kunášek - Šturma, Prášil, Mojdl, Čertík - Szmek, Hejný (náhradníci: Hečko, Fikejz, Kaňák, Džafič, Žiak, Antošík)

Rozhodčí: Franěk - Zlámal, Pilný.

Utkání za pár minut začne, uvidíme s jakým elánem oba kluby do zápasu vstoupí.

Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání co nevidět začne.

1

2
    Velický přihrál do vápna Mešanovićovi, ten se však ze sevření nevymanil.

5
    Domácí zahrávali rohový kop, Jungr jej rozehrál nakrátko, ale k ohrožení branky Čáslavi to nevedlo.

7
    Tecl se dral do vápna, ale byl faulován a domácí budou zahrávat standardní situaci.

8
    Tu rozehrál Kučera, ve vápně však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

11
    Špidlen centroval do vápna, kde našel Hejného, který v záklonu hlavičkoval mimo tři tyče.

14
    Oba týmy se zatím příliš nikam nehrnou.

17
    Zkrácený roh zahrával Gavrić, ale k ohrožení branky nedošlo.

20
    Tecl ve vápně přihrával pod sebe, ale jeho přihrávka spoluhráče nenašla.

23
    Přibližně na polovině hřiště byl faulován Jungr, standardní situaci rozehrál Kučera, ale přímo do náruče gólmana Duchečka.

26
    Domácí fotbalisté jsou častěji u míče, ale jejich pokusy končí před vápnem.

29
    Hráči Čáslavi působí celkem zakřiknutě a velice brzy ztrácí balóny.

30
    Hosté se mohli dostat do vedení, ale Hejný tváří tvář Blažkovi posílá balón do jeho náručí.

33
    Mešanović si narazil s Teclem, který se už dral do zakončení,měl to však na opačnou nohu než by potřeboval a k ohrožení branky tak nedošlo.

35
    Hosté zahrávali rohový kop, k ohrožení branky Vysočiny však nedošlo.

37
    Žlutou kartu vidí Igor Obert.

38
    Žlutou kartu vidí Jakub Špidlen.

39
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Igor Obert poslal do vápna parádní přihrávku, pro kterou si naběhl MURIS MEŠANOVIĆ a překonává tak gólmana Duchečka.

41
    Domácí jsou při chuti, Tecl centroval dlouhý balón do vápna, na který Mešanović nedosáhl, ale i tak vybojovali domácí roh.

42
    Ten rozehrál Kučera, ale k ohrožení branky však nedošlo.

Hosté nám toho prozatím příliš neukázali, v jediné velké šanci se zjevil Karel Hejný, ale nechal vyniknout Blažka. Domácí se prosadili v 39. minutě, kdy přihrávku Oberta využil Muris Mešanović.

46

Petra Tlustého nahrazuje Martin Komárek.

47
    Kunášek odcentroval do vápna, kde se k hlavičce dostal Hejný, ale Blažek si poradil.

50
    Tecl vybojoval rohový kop.

50
    Rohový kop rozehrál Kučera, který se i následně dostal k zakončení, dokázal vybojovat další rohový kop.

51
    Domácí rozehrávali dva rohové kopy po sobě, jeden z levé strany a jeden z pravé, ale k ohrožení branky nedošlo.

54
    Žlutou kartu vidí Stanislav Velický.

54
    Tecl utekl po pravé straně, přihrál do vápna Mešanovićovi, ten však tísněn zakončit nedokázal.

57
    Mešanović přihrál do vápna Teclovi, ten však ve skluzu zakončit nedokázal.

58
    Kučera vyslal pas na Helíska, který běžel sám na Duchečka, gólman Čáslavi však byl rychlejší a balón mu skokem pod nohy odebral.

60
    Gavrić rozehrál standardní situaci na zadní tyč, na přední vracel balón Komárek a STANISLAV VELICKÝ hlavou zakončil za záda gólmana Duchečka.

65
    STANISLAV TECL si zpracoval dlouhý balón, Karala si posadil na zem a efektně si obhodil gólmana Duchečka a následně do prázdné brány zvyšuje na 3:0.

68
    Hřiště opustil Zdeněk Šturma, kterého nahradil Adnan Džafič.

69
    Standardní situaci těsně před velkým vápnem rozehrál Prášil, ale Blažka ohrozit nedokázal.

71
    Žlutou kartu vidí Adnan Džafič.

72
    Na hostech je sympatické že utkání nezabalili a stále se snaží o korekci výsledku.

74
    Karla Hejného nahrazuje David Fikejz.

75
    Tecl vybojoval rohový kop, ale možná ze své pozice mohl vytěžit i více.

77
    Ze hřiště odešel Jozef Čertík, kterého nahradil Michal Kaňák.

1980 diváků si dnes našlo cestu do hlediště.

81
    Davida Helíska nahrazuje Michal Veselý.

82
    Do střelecké listiny se mohl zapsat Jungr, který však Obertovu přihrávku do vápna zúžitkovat nedokázal.

83
    Veselý vybojoval rohový kop.

85
    Domácí zahrávali sérii rohových kopů, z každého centru vykrystalizovala nějaká šance, tu poslední špatným zpracováním nevyužil Mešanović.

85
    Ze hřiště odešel Igor Obert, kterého nahradil Jan Kliment.

90
    Hosté trefili břevno a vybojovali rohový kop.

Před zraky necelých dvou tisícovek lidí nastoupila třetí Vysočina proti třinácté Čáslavi. Jako první mohli jít do vedení hosté, ale Hejný nechal Blažka vyniknout. Jihlavané se poprvé prosadili ve 39. minutě, kdy se trefil Muris Mešanović. Ve druhém poločase navýšil skóre kapitán Stanislav Velický a na konečných 3:0 upravil po překrásné akci Stanislav Tecl. Vysočina si tak do tabulky připisuje tři body. (19:49:25)