Pátek 09.03.2012, 19:15 • Víceúčelová sportovní hala • Liga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (21:29:17)

59:45
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Tak nakonec MICHAL ČAMEK zápás střelecky otevřel a taky jej uzavírá. Asistence: Jindřich Krček.

59:01
    Melka (PRO) 2 minuty sekání.

58:51
    ZBYNĚK HRADIL zřejmě uzavírá na konečných 11:4. Asistence: Roman Kosorin.

58:39
    Koval (FRM) 2 minuty držení.

58:01
    Běží poslední dvě minuty utkání a taky celé dorostencké soutěže v sezóně 2011/2012.

57:50
    Alina (FRM) 2 minuty podražení.

56:43
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Další branka v sítí Prostějova. Jedenáctý zásah domácích si připisuje DANIEL VOLNÝ. Asistence: Josef Alina.

56:10
    Utkání se už dohrává a o vítězi je rozhodnuto.

54:42
    Beran zneškodnil jistý gól hostů.

53:15
    Hostující PATRIK ZAVŘEL snižuje náskok domácích na rozdíl sedmi branek. Asistence: Ondřej Vybíral.

52:12
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! JAN CARBOL se stává autorem desáté branky domácích. Asistence: David Blažek a Daniel Gavlas.

51:29
    Alina (FRM) 2 minuty vysoká hůl.

51:06
    Za Beranem zazvonila tyč!

50:45
    Obě družstva utočí. Domácí chtějí dát na závěr sezóny desítku, ale zatím se nedočkali.

49:41

49:04

48:36
    Zakázané uvolnění hostů.

47:41
    Vančo-Minařík (FRM) 2 minuty za napadení.

47:04
    Gatěk (PRO) 2 minuty vražení na hrazení.

46:28
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Využitá přesilová hra a domácí zásluhou JANA FOJTÍKA vedou 9:2. Asistence: David Blažek a Radwk Ďuríček.

45:44
    Wind (PRO) 2 minuty držení hole.

44:58
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Druhá branka ve vlastním oslabení domácích! MARTIN CENIGA upravuje na 8:2. Asistence: Tomáš Koval.

43:25
    Čahoj (FRM) 2 minuty podražení.

42:34

41:17
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Další využitá početní výhoda a druhý gól ONDŘEJE CARBOLA. Asistence: Josef Alina.

40:34
    Kosorin (PRO) 2 minuty za zadržování hry + osobní trest 10 minut za nesportovní chování.

37:00
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Hattrick domácího PATRIKA CZYLOKA a frýdečtí vedoucí 6:2 a využívají přesilovou hru. Asistence: David Blažek a Daniel Gavlas.

36:01
    Krček (PRO) 2 minuty vysoká hůl + osobní trest 10 minut za nesportovní chování.

35:18
    Kosorin (PRO) 2 minuty vražení na hrazení.

35:10
    Josef Allina orazítkoval levou tyč hostující branky!

34:49

34:24
    Domácím odpískána přihrávka rukou.

33:35
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Domácí přidáváají další branku a tentokrát ve vlastním oslabení se zmocnil puku PATRIK CZYLOK a zakončil přesně. Bez asistence.

27:09
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! PATRIK CZYLOK zvyšuje na rozdíl dvou branek po přihrávce Denise Čahoje. Asistence: Denis Čahoj.

26:14
    Domácí byli blízko čtvrté branky, ale puk jen proletěl před brankovištěm, kde ho nikdo nezpracoval.

25:28
    Zakázané uvolnění domácích.

22:50
    Zakázané uvolnění Prostějova.

42:27
    Beranův vynikající zákrok lapačkou zastavil letící puk, který směřoval do branky.

22:00

21:46
    Výborný zákrok Berana zabránil ve vyrovnání.

21:02
    Hosté ve čtyřech.

20:57
    Jan Flegr orazítkoval tyč prostějovské branky!

20:38
    Domácí se už tlačili před branku soupeře, ale Gottwald byl úspěšný.

20:01

20:00
    Za zdržování hry vyfasovalahráčská lavice hostů dvě minuty.

20:00

19:02
    Čamek (PRO) 2 minuty podražení.

19:01
    Běží poslední minuta první třetiny.

18:33
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Na vyrovnávací branku Jestřábů odpovídá domácí DENIS ČAHOJ, který tak posílá frýdecké opět do vedení. Asistence: Radek Ďuríček.

17:41
    Hosté po nenápadné akci vyrovnávají zásluhou KAMILA PÁNA. Asistence: Michal Čamek.

06:40
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Domácí družina otáčí vývoj zápasu ve svůj prospěch. ONDŘEJ CARBOL využil přesné přihrávky Aliny. Asistence: Josef Alina a Daniel Volný.

05:28
    Domácí akci zastavil hvizd čárového rozhodčího pro ofside.

03:13
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Gottwald zaváhal s přikrytím puku a PATRIK CZYLOK jeho zaváhání proměnil ve vyrovnávací branku. Asistence: Radek Ďuríček.

02:16
    Hosté jsou aktivnějším týmem a Beran má stále práci.

00:49
    Máme tady první branku v zápase a hned v první minutě utkání. Skóre otevírá hostující MICHAL ČAMEK. Bez asistence.

00:01

HC Frýdek-Místek: Beran, Horváth, Čahoj, Slavík, Blažek, Gavlas, Koval, O.Carbol, Alina, Fojtík, Mičulka, Ceniga, Flegr, Vančo-Minařík, Ďuríček, Volný, Czylok, J.Carbol, Strkáč

LHK Jestřábi Prostějov: Gottwald, Heinisch, Kosorin, Vykopal, Krček, Gatěk, Melka, Vybíral, Galeta, Hradil, Čamek, Willert, Wind, Zavřel, Pán

Rozhodčí: Langer, P.Škrobák, Štefková.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.

Mario Schüler

Branky a nahrávky: 4. Czylok (Ďuríček), 7. O.Carbol (Alina, Volný), 19. Čahoj (Ďuríček), 28. Gavlas (Čahoj), 34. Czylok, 37. Czylok (Blažek, Gavlas), 42. O.Carbol (Alina), 45. Ceniga (Koval), 47. Fojtík (Blažek, Ďuríček), 53. J.Cabol (Blažek, Gavlas), 57. Volný (Alina) - 1. Čamek, 18. Pán (Čamek), 54. Zavřel (Vybíral), 59. Hradil (Kosorin), 60. Čamek (Krček)

Rozhodčí: Langer, P.Škrobák, Štefková