K. Vary – Pardubice 4:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:2 (kon.)
Plzeň – HC Kladno 1:3 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:6 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté přidávají další branku, prosazuje se DAVID MERTA! Asistence: Artur Ribalkin

56:03
    Již popáté se rozsvěcí červené světlo za Horákovou bránou a o vítězi dnešního utkání je nejspíš rozhodnuto! Branku vstřelil FRANK KUČERA, asistence Robert Sovík, Daniel Přibyl

52:28
    Perfektní souhra hostí a rychlý protiútok končí brankou a Sparta vede opět o dva góly! V pádu se prosadil DANIEL PŘIBYL, asistence Frank Kučera, Robert Sovík

50:53
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a snižují na 2:3! Branku vstřelil JAROSLAV PRŮŠA, asistence Daniel Hora

49:48
    Za sekání je vyloučen hostující Kolář, Litvínov bude mít šanci ještě něco udělat se stavem dnešního zápasu.

44:26
    Hosté se dostávají do svoubrankového vedení díky ROBERU SOVÍKOVI, který posílá kotouč za Horákova záda! Asistence: Filip Švaříček

43:30
    Kocián se teď blýskl skvělým zákrokem! Toto byla gólová šance pro Litvínov.

39:55
    Na závěr druhé třetiny je vyloučen ještě Václav Čejka za krosček.

39:08
    Hráči s čísly 15 na obou stranách se teď pustili do bitky, oba dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost. Na straně domácích je to Jan Bittner, na straně hostí Frank Kučera.

38:49
    Puk projel přes Kociánovu brankovou čáru!

37:17
    Kotouč končí v brance hostí, rozhodčí neuznává branku.

34:35
    Holada na straně hostí dostává dvě minuty za sekání.

33:51
    Hosté se dostávají do vedení díky DANIELU SOBOTKOVI, jehož střela od modré čáry proletěla až za Horákova záda! Asistence: Jakub Kolář

32:37
    Ejem si půjde odpykat dvě minuty na trestnou lavici za faul kolenem.

29:29
    Daniel Sobotka byl až moc důrazný v obranném pásmu, a proto dostává dvě minuty za sekání.

26:07
    Na malý moment vypadlo připojení k internetu. Jan Bittner dostává dvě minuty za krosček.

22:26
    Martin Mical dostává dvě minuty za hákování.

14:28
    Průša se šikovně dostal přes všechny obránce, nedovoleně mu v cestě bránil Švaříček a usedá na trestnou lavici.

12:41
    Jakub Šrámek dostává dvě minuty za hákování a hraje se čtyři na čtyři.

11:46
    Za nedovolené bránění je na straně hostí vyloučen Příhoda.

08:10
    Sparťané již hráli tři sekundy ve čtyřech hráčích, když do branky padla střela FRANTIŠKA GERHÁTA a Litvínov srovnává skóre. Asistence: Štefan Ejem, Ondřej Jurčík

07:14
    Ke svému spoluhráči usedá na trestnou lavici Bodnár za hákování.

06:07
    První přesilovku dnešního utkání si zahrají domácí, na straně hostí je vyloučen Ribalkin za podražení.

04:44
    Po Sobotkově přihrávce se DAVID MERTA dostal sám před Horáka. Napoprvé si s ním domácí gólman poradil, ale napodruhé jej protihráč přechytračil a posílá Spartu do vedení! Asistence: Daniel Sobotka

Lenka Špinková

Branky a nahrávky: 9. Gerhát (Ejem, Jurčík), 51. Průša (Hora) - 5. Merta (Sobotka), 34. Sobotka (Kolář), 45. Sovík (Švaříček), 53. Přibyl (Kučera, Sovík), 57. Kučera (Sovík, Přibyl), 59. Merta (Ribalkin)

HC Litvínov: Horák (Nechvátal) - Čejka, Jurčík, Bittner, Šrámek, Gerhát, Kasal, Šalka, Mical, Průša, Hora, Malec, Ejem, Kokeš
    HC Sparta Praha: Kocián (Bílek), Sobotka, Švaříček, Skřivánek, Kolář, Ribalkin, Škop, Příhoda, Müller, Bodnár, Merta, Kučera, Brzobohatý, Štěpánek, Eis, Přibyl, Holada, Sovík, Hampl

Rozhodčí: Turčak - Hynčica, Mašek