Cagliari – Cesena 3:0 (kon.) | Inter – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Bologna – Chievo 2:2 (kon.)
Catania – Lazio 1:0 (kon.) | Siena – Novara 0:2 (kon.) | Lecce – Palermo 1:1 (kon.)
Udinese – Neapol 2:2 (kon.)
Inter Milán
0:0 (0:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 18.03.2012, 15:00Italská Serie A

Hezký zbytek víkendu. (16:56:46)

Duel mezi Interem Milán a Atalantou Bergamo branku nepřinesl. Domácí byli lepším týmem a tři body si dle mého soudu zasloužili. Největší příležitost měl ve 23. minutě Milito, který zazdil pokutový kop. Proti dvanáctému celku tabulky se nicméně plný bodový zisk tak nějak čekal a není proto divu, že se závěrečným hvizdem se z tribun ozval ohlušující pískot.

90+5
    Běží poslední minuta nastavení. Z dobré pozice mohl pálit Lucio, místo střely však zvolil kličku a následně o míč přišel.

90+4
    Hráči Interu si v závěru zápasu dopomáhají fauly a zbytečně tak odevzdávají míče na kopačky soupeře.

90+2
    Vzrušení před hostující bránou, následně je nebezpečí zažehnáno.

90
    Hrát se bude ještě pět minut. Dokáže některý z týmů získat vítězství na svou stranu?

88
    Z rohového kopu "nezapršelo". Následně se vrátil do hry Cambiasso.

88
    Rohový kop pro Inter Milán.

87
    Cambiasso bude potřebovat ošetření.

86
    Řadu karetních hříšníků rozšířil hostující Carmona.

85
    Poslední střídání tohoto zápasu. Zápas skončil pro Belliniho, kterého nahrazuje na trávníku Stendardo.

85
    Samuel si počínal nedovoleně a za svůj faul vidí žlutý kartónek.

84
    Přízemní střelu Adriana mířenou k levé tyči zlikvidoval Julio Cesar.

80
    Zarate na pozornou obranu nevyzrál. Že by nám duel přeci jen spěl k bezbrankové remíze?

79
    Po zákroku Lucia se hosté dožadovali penalty, jejich prosby ale vyslyšeny nebyly. Za stejný zákrok na polovině hřiště by se však pískalo takřka určitě.

77
    Ve stejnou dobu střídají také hosté z Bergama. Na poslední minuty si zahraje Adriano, který na hrací ploše nahradil Carrozzu.

77
    Poslední střídání domácího trenéra. Odpočinout si míří za potlesku tribun Poli a nahradí ho Castaignos.