Cagliari – Cesena 3:0 (kon.) | Inter – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Bologna – Chievo 2:2 (kon.)
Catania – Lazio 1:0 (kon.) | Siena – Novara 0:2 (kon.) | Lecce – Palermo 1:1 (kon.)
Udinese – Neapol 2:2 (kon.)
Inter Milán
0:0 (0:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 18.03.2012, 15:00Italská Serie A

86
    Řadu karetních hříšníků rozšířil hostující Carmona.

85
    Poslední střídání tohoto zápasu. Zápas skončil pro Belliniho, kterého nahrazuje na trávníku Stendardo.

85
    Samuel si počínal nedovoleně a za svůj faul vidí žlutý kartónek.

79
    Po zákroku Lucia se hosté dožadovali penalty, jejich prosby ale vyslyšeny nebyly. Za stejný zákrok na polovině hřiště by se však pískalo takřka určitě.

77
    Ve stejnou dobu střídají také hosté z Bergama. Na poslední minuty si zahraje Adriano, který na hrací ploše nahradil Carrozzu.

77
    Poslední střídání domácího trenéra. Odpočinout si míří za potlesku tribun Poli a nahradí ho Castaignos.

75
    Žlutou kartu viděl hostující Moralez.

66
    Po chvilce je tu další střídání na straně Interu. Dolů jde Obi, místo kterého si zahraje Faraoni.

63
    Domácí kouč Ranieri sahá ke změně v sestavě. Ze hry stahuje Milita, jenž v první půli neproměnil penaltu a opačným směrem posílá Zarateho.

62
    Ke hlavičce se dostal střídající Gabbiadini. Julio Cesar ale předvedl bravurní zákrok.

60
    Lucio je prvním hráčem z řad domácích, který vidí žluté napomenutí.

54
    Marilungo má zřejmě vážnější zdravotní problémy, které mu již nedovolují v utkání pokračovat. Na hrací ploše jej proto nahradí Gabbiadini.

32
    Druhým trestaným hráčem na straně hostů je Cigarini.

26
    Rána Obiho šla těsně nad horní tyč.

23
    Diego Milito vyslal míč z penaltového puntíku po zemi k pravé tyči, brankář Consigli ale míč vytěsnil na roh!

22
    Stane se tak poté, co Bellini stáhl v pokutovém území Pazziniho. Hostující hráč vidí za své počínání také žlutou kartu.