HC Brumov-Bylnice
3:4 (3:0, 0:2, 0:1)
HC Spartak Uherský Brod
Čtvrtek 22.03.2012, 18:00 • ZS Brumov - Bylnice • Play-off Krajské ligy

Uherský Brod se ujímá vedení 2:0 na zápasy v sérii hrané a 3 vítězná utkání. Brumov dnes začal lépe, ale postupem času byli hosté čím dál aktivnější, což jim nakonec přineslo vyrovnání a konečně rozhodující branku v prodloužení. Další zápas je na programu v sobotu 24.3. v Uherském Brodu, který může doma sérii ukončit. (20:34:34)

65:00

65:42
    Uherský Brod právě vstřelil branku!

Jeden z hostujících hráčů poslal puk na branku z nulového úhlu a od Tučkových zad se puk odrazil za brankovou čáru. Stav utkání je tedy 3:4 pro hosty!

62:34
    Hostující Milan Kubiš se ocitl sám před Tučkem, který tento požár v obraně uhasil levým betonem.

60:01

Uherský Brod dokázal utkání vyrovnat a tak nyní přijde na řadu prodloužení trvající 10 minut.

60:00

52:34
    Hosté hrají v plném počtu. Brumov odehrál tuto přesilovku více než bídně.

50:52
    Hosté hrají ve 4.

50:34
    Vyloučen hostující Pavel Obadal na dvě minuty za nedovolené bránění. Brumov bude hrát 18 sekund v 5 proti 3.

48:52
    Vyloučen hráč hostí na dvě minuty za podražení.

47:54
    Brumov hraje v plném počtu.

45:54
    Vyloučen domácí Gajdošík na dvě minuty za podražení.

40:54

Dušan Surý došťoural puk za Tučkovy záda po skrumáži před brankou. Stav utkání je 3:3!

40:01

40:00

36:21

Pavel Obadal tečoval před Tučkem nahozený puk Janem Hečou a tak hosté snižují. Stav utkání je 3:2!

34:10
    Domácí hrají v plném počtu.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 7. Kavulič Ondřej (Plachtovič Jiří), 7. Mokrejš Petr (Pšeja Jan), 20. Mokrejš Petr - 31. Kotačka Martin (Surý Dušan), 37. Obadal Pavel (Heča Jan), 41. Surý Dušan

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Šůstek, Pšeja, Březík, Bednařík, Augusta, Rajnoha, Gajdošík, Mokrejš, Němčický, Kavulič, Plachtovič, Novák, Peterka, Pažítka, Machala, Vaněk Jaroslav, Vaněk Jakub
    HC Spartak Uherský Brod: Kůdela, Vilímek, Surý, Woska, Kojecký, Bahula, Měšťánek, Heča, Obadal Pavel, Obadal Libor, Šiller, Kubiš, Bršlica, Kotaška, Marušák, Gergela, Kovář, Schuster, Škorec

Rozhodčí: Dobeš - Mikšík, Valentík