Slovácko B – Zlín B 2:1 (kon.) | Uničov – Olomouc B 0:2 (kon.) | Rosice – Ostrava B 0:0 (kon.)
Zábřeh – FKM Vysočina Jihlava 1:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava B
Neděle 25.03.2012, 15:00 • Městský stadón Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Dnešní utkání sleduje 420 diváků. (16:58:20)

Ano máme tu konec zápasu kdy po dramatickém druhém poločasu se může nakonec radovat domácí celek po rozhodující brance kterou dal ve 44.minutě Bačík. Tímto se svámi loučím a za 14 dní znovu napočtenou.

90
    Třetí taktické střídání domácích přišel Hrdlovič odešel Michalčák.

87
    Žlutá karta pro Šichora.

85
    V obrovské šanci se ocitil hostující hráč Dobrovolný který hlavou poslal míč do protipohybu domácího brankáře.Míč za absolutního ticha doplachtil mimo branku, domácí hráči i diváci si oddechli.

84
    Roh hostí.

82
    Druhé střídání i na straně hostí. Přišel Kavka. Odešel Kolařík.

82
    Druhé střídáni domácích. Přišel Barcal D. Odešel Laštůvka.

81
    Roh byl neúspěšný.

80
    Další akce domácích končí rohem.

78
    První střídáni domácích odchází Pelán přichází Hajčik.

74
    Tamní hlasatel právě oznámil 420 diváků.

73
    Fanoušci Zábřeha se poprvé za zápas ozivají.

71
    První střídání na hostující straně. Přišel: Hejret Odešel: Fadrný.

69
    Nebezpečně střílel Bačík jeho střela se však do brány nevešla.

68
    Obrovskou minelu vyrobil domácí Rajnoha a nabídnutou šanci z 5.metrů neproměnil hostující Dobrovolný, a proto je stále skóre 1:0.