Slovácko B – Zlín B 2:1 (kon.) | Uničov – Olomouc B 0:2 (kon.) | Rosice – Ostrava B 0:0 (kon.)
Zábřeh – FKM Vysočina Jihlava 1:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava B
Neděle 25.03.2012, 15:00 • Městský stadón Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

-3

FK Sulko Zábřeh: Bárta - Šalamoun, Kulišek, Pelán, Rajnoha, Šichor, Barcal J.,Michalčák, Laštůvka, Pospíšil, Bačík

FC Vysočina Jihlava B: Rožník - Veselý, Šandera, Vacek, Zeman, Fadrný, Dobrovolný, Kolařík, Kliment, Štancl, Kryštůfek

Rozhodčí: Duda - Krasula, Vojkovský.

-1
    Obě mužstva nastupují na hřiště.

-1
    V modrých dresech nastoupí domácí a ve žlutých hosté.

1
    Rozhodčí Duda zahájil utkání.

2
    Hraje se na půlce hřiště.

3
    Hosté poprvé zahrozili po levé straně, ale hostující Zeman stroskotal na domácím Šalamounovi.

6
    Hosté začali zápas aktivněji. Častěji kombinují ale jejich snaha končí před domácí šestnáckou.

8
    Na rychlou kolmou přihrávku ve středu hřiště naběhl Vacek zprvní nahrál volnému Klimentovi který první tutovku nedal. Jeho střela z 12.metrů minula levou stranu Bártovi branky. Z protiútoku nevyužil Michalčák chybu hostujícího brankáře a z 20.metrů poslala míč vedle levé tyče, zcela opuštěné branky.

12
    Aut domácích nebyl zcela výborný ale domácí se posunuli dále jako v rugby.

13
    Útok domácích založil Pospíšil, který nahrál Laštůvkovi, ten potom centroval na bránu hostů a naběhl si tam Pospíšil ten hlavičkoval vedle Rožníkovi branky.

14
    Vzápětí zaútočil Zábřeh opět přes Pospíšila ale na jeho centr Kulišek u levé tyče nedosáhl. Zábřeh postupně vyrovnává aktivitu na hřišti.

18
    Hostující Kliment se pěkně uvolnil napravé straně domácí šestnácky, přihrál volnému Štanclovi který ze značky pokutového kopu tesně minul pravou stranu Bártovi branky.

24
    Kulišek poslal nebezpečný centr na malé vápno ovšem hostující Šandera míč odkopl.

27
    Hodně nepřestností ve středu hřiště. To se podepisuje i na hře domácího celku.

30
    Centr Šichora dokázal zneškodnit Rožník. Vzápětí musel Bárta zasahovat.

32
    Dobrovolný zahrál přímý volný kop do brankoviště a Bárta centr zneškodnil.

35
    Dobrovolný centroval na bránu domácích a hostující hráč odhlavičkoval vedle.

39
    Po volné přímém kopu jeden z domácích útočníků ale vše si pohlídal hostující brankář.

43
    Poprvé se dneska zažlutilo po faulu na domácího hráče obdržel hráč hostů Fadrný žlutou kartu.

44
    Zábřeh právě vstřelil branku!

Z pravé strany se nečekaně snesl míč před Bačíka který s 18.metrů pohotovou střelou dává gól. Skóre tedy je 1:0.

V prním poločase jme videli zajimavý fotbal ale jedinným střelcem zatím byl domácí hráč číslo 17. Martin BAČÍK. Doufejme že druhý poločas stejně atraktivní možná trochu více a uvidíme více gólů v 17.kole.

Tombola byla vylosována a ceny byly rozdány výhercům.

Obě družstva jsou již na hřišti za malý okamžik se začne.

46

49
    A podruhé se žlutí tentokrát domácí Pospíšil.

49
    Ze skrumáží vystřelil Šichor a jeho střelu s námahou musel zneškodnit brankář Rožník.

51
    Nebezpečný centr z pravé strany odvrátil Rajnoha a zmařil tak velkou přiležitost hostí.

53
    Náhradníci hostí a domácí se již rozcvičují k případnému střídání.

57
    Hraje se v poklidném tempu.

62
    Po individuální akci zakončil domácí Šichor nad hostující branku.

64
    Po přímém kopu Bárta bezpečně chytil.

65
    Žlutí se na straně domácích, žlutou kartu dostal Bačík

68
    Obrovskou minelu vyrobil domácí Rajnoha a nabídnutou šanci z 5.metrů neproměnil hostující Dobrovolný, a proto je stále skóre 1:0.

69
    Nebezpečně střílel Bačík jeho střela se však do brány nevešla.

71
    První střídání na hostující straně. Přišel: Hejret Odešel: Fadrný.

73
    Fanoušci Zábřeha se poprvé za zápas ozivají.

74
    Tamní hlasatel právě oznámil 420 diváků.

78
    První střídáni domácích odchází Pelán přichází Hajčik.

80
    Další akce domácích končí rohem.

81
    Roh byl neúspěšný.

82
    Druhé střídáni domácích. Přišel Barcal D. Odešel Laštůvka.

82
    Druhé střídání i na straně hostí. Přišel Kavka. Odešel Kolařík.

84
    Roh hostí.

85
    V obrovské šanci se ocitil hostující hráč Dobrovolný který hlavou poslal míč do protipohybu domácího brankáře.Míč za absolutního ticha doplachtil mimo branku, domácí hráči i diváci si oddechli.

87
    Žlutá karta pro Šichora.

90
    Třetí taktické střídání domácích přišel Hrdlovič odešel Michalčák.

Ano máme tu konec zápasu kdy po dramatickém druhém poločasu se může nakonec radovat domácí celek po rozhodující brance kterou dal ve 44.minutě Bačík. Tímto se svámi loučím a za 14 dní znovu napočtenou.

Dnešní utkání sleduje 420 diváků. (16:58:20)