Liberec – Třinec 6:2 (kon.) | Motor ČB – Sparta 3:6 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 4:6 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:6 (0:0, 1:4, 2:2)
HC Sparta Praha
Středa 28.03.2012, 17:30 • Liberec, tréninková hala. • Mistrovství ČR - mladší dorost

54:19
    Nyní si zahraje přesilovku Sparta. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Tintěra (CEB).

50:56
    Na dvě minuty za vražení na hrazení pyká Svoboda (SPA). Šance pro ČB na snížení skóre.

46:29
    Opět se vylučuje na jihočeské straně. Jen co se Budějovice dostali do plného počtu fauluje Samohejl (CEB) a pyká tak dvě minuty za podražení.

44:30
    Jihočeši jdou do tří. Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Dudek (CEB).

43:31
    Avšak počet hráčů na ledě se vyrovná. Na dvě minuty za nedovolené bránění míří českobudějovický Matoušek (CEB).

42:59
    Vyloučen Hrdlička (SPA) na dvě minuty za podražení.

38:59
    Dvě minuty však také obdržel sparťanský Sviták (SPA), který sekal nedovoleně před českobudějovickou svatyní.

33:42
    Vyloučen Tintěra (CEB) na dvě minuty za hákování.

26:53
    Je vyloučen Kalina (SPA) na dvě minuty za podražení.

15:19
    Svůj tým oslabuje a nabízí Spartě přesilovku 5 na 3 svým vyhozením ze třetiny Vavřík (CEB), který je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

13:53
    Vyloučen Hlavica (CEB) na dvě minuty za hákování.

07:41
    Hozák (SPA) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

05:38
    Nyní je vyloučen opět pražský hráč. Dvě minuty za nedovolené bránění si odkroutí za katrem Matěj Kolář (SPA).

00:44
    Útočný faul spáchal sparťanský Lojka, který je vyloučen za podražení.

Dominik Tobola

Branky a nahrávky: 26. Smejkal (Bárta, Šergl), 46. Samohej (pen.), 56. Smejkal - 23. Svoboda (Zídek), 27. Černoch (Hozák), 32. Svoboda (Zídek), 39. Sviták (Svoboda), 43. Svoboda (Zídek), 59. Györi (Hrdlička)

Banes Motor České Budějovice: Kadlec (Sova) - Samohejl, Stehlík, Šergl, Tintěra, Matoušek, Dudek, Hlavica, Bárta, Smejkal, Korecký, Schwarz, Šulek, Vavřík, Mašek, Ondráček, Šafář, Zajíc, Jáchym, Fencl, Kubeš.
    HC Sparta Praha: Pírs (Nahodil) - Kalina, Knobloch, Svoboda, Zídek, Kadeřávek, Pacovský, Lojka, Hroboň, Kazda, Sviták, Kolář, Györi, Hůla, Sedlák, Černoch, Sladkovský, Hrdlička, Abdul, Mikliš, Hozák.

Rozhodčí: Hanzlík - Podrazil L., Podrazil R.