2:2 (1:2)
FK Senica
sk Pátek 30.03.2012, 17:30 • Pasienky • Niké liga

Prajem vám ešte príjemný piatkový večer, lúči sa s vami Tomáš Batiz. (19:31:30)

Skončil sa zápas 24. kolo, v ktorom domáci Slovan remizoval so Senicou 2:2. O úvodný gól stretnutia sa postaral v 20. minúte Gorosito, ktorý prekonal Putnockého z pokutového kopu. O pár minút domáci vyrovnali, po Halenárovom centri si dal nešťastný vlastenec autor úvodného gólu Senice. Do polčasovej prestávky hostia zvýšili svoj náskok po góle Diarrassouba. V druhom polčase sme videli iba jeden gól aj to vyrovnávajúci zo strany domácich. V 66. minúte vyrovnal Smetana. O necelých päť minút sa mohli domáci dostať do vedenia, ale Kladrubský nepremenil 11-tku.

90+4
    Žltá karta pre Boleka.

90+3
    Prudká strela Smetanu, ktorý prestrelil bránu.

90+2
    Žltá karta pre Halenára.

90+1
    Priamy kop z cca 18m, strelu Halenára vyrazil Bolek do bezpečia.

90
    Rozhodca nastavil tri minúty.

89
    Nahodená lopta z kopačiek domácich skončila u Boleka.

89
    Začala sa posledná minúta základnej hracej časti.

88
    Smetana si spracoval loptu v 16-tke a z voleja ohrozil Bolekovu bránu. Lopta skončila tesne nad brvnom.

87
    Vladimír Weiss dal pokyn ku striedaniu, ihrisko opúšťa Mészáros, ktorý podal v celku dobrý výkon. Na ihrisko nastupuje Szarka.

86
    Kalabišku nepustil do šance v súboji na hranici 16-tky Slovana Bagayoko.

85
    Už siedma žltá karta v tomto zápase, ďalším hráčom je Kóňa.

84
    Mészáros poslal loptu do 16-tky, s ktorou si bez zjavných problémov poradili obrancovia hostí.

83
    Tendenciu zápasu je dosť vidieť, Slovan sa snaží vyhrať, zatiaľ čo Seničania sú spokojný s remízou.

82
    Žltá karta pre Smetanu.

81
    Milinkovič poslal loptu na Smetanu, ktorý sa ju snažil poslať do 16-tky, ale jeho pokus bol zamietnutý.

78
    Strnad ostáva ležať na trávniku, rozhodca privolal lekárov, ktorý sú už pri hráčovi. Vyzerá to na nosítka.