Borussia Dortmund
4:4 (1:0)
VfB Stuttgart
Pátek 30.03.2012, 20:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

To je pro dnešní večer ze Signal Iduna Parku všechno. Děkuji Vám za pozornost při sledování dnešního neuvěřitelného zápasu a přeji hezký zbytek pátečního večera! (22:33:54)

Je konec neuvěřitelného zápasu!!! První poločas nabídl velké množství šancí bez jejich využití! Ve druhém to bylo opačně, gólů jsme viděli hodně! Dortmund vedl už 2:0, ale pak začalo velké představení hostů, kteří otočili na 2:3. Domácí následně obrátili zpět do svého vedení na 4:3, což už bylo neuvěřitelné! Ale nastavení nakonec přineslo vyrovnání na remízu, kterou si Stuttgart za ten druhý poločas asi zasloužil.

90+3
    Další útok už se domácím asi nepovede.

90+3
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Jestli už bylo něco neuvěřitelné, tak už nevím jak nazvat tohle! Bah vybojoval balón pro CHRISTIANA GENTNERA, který se trefuje přesně do levého růžku, Weidenfeller neměl moc šancí!

88
    Domácí hráč a střelec čtvrté branky zahodil dres do hlediště a dostává žlutou kartu.

88
    Peršič vyvolal obrovské oslavy své branky.

88
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Sledujeme hokej nebo fotbal?! To jsou neuvěřitelné věci co nám předvádí hráči v Dortmundu. Po rohovém kopu se do vzduchu pověsil IVAN PERIŠIČ a dává gól!

87
    Roh pro domácí.

85
    Stuttgartu se nepovedlo v útoku!

84
    Hosté střídají. Schiebera nahrazuje Bah.

79
    Ze hry odešel Großkreutz a nahradil ho Peršič.

83
    Další velká šance pro domácí. Ulreich balón vyráží!

Jakub Vais

Branky: 33. Kagawa, 49. Blaszczykowski, 82. Hummels, 88. Peršič - 71. Ibiševič, 77. Schieber, 79. Schieber, 90+3. Gentner

Karty:   82. Lewandowski (DOR), 88. Peršič (DOR) - 54. Kuzmanovič (STU)

Borussia Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotić, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Kehl - Blaszczykowski, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski
    VfB Stuttgart: Ulreich - Sakai, Maza, Niedermeier, Boka - Kvist, Kuzmanović - Harnik, Hajnal, Schieber - Ibišević

Rozhodčí: Michael Weiner

Diváci: 80 720