Černí Vlci – Opava 2:5 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 6:5 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:5 (1:3, 3:1, 2:1)
HC Litvínov
Sobota 31.03.2012, 17:30Mistrovství ČR - 8. třída

55:53
    Litvínovské šance na zvrat se ještě snižují. Martin Kučera (LIT) odchází na trestnou lavici, kde si odsedí 2 minuty za zdržování hry – vystřelení puku z hrací plochy.

50:56
    Litvínov si vynutil alespoň faul. Jan Eichler (LIB) inkasuje od sudího Hladíka 2 minuty za hákování.

48:27
    Za faul loktem si odchází na dvě minuty odpočinout Filip Havlíček (LIT). Přesilovka pro Liberec.

38:31
    Na trestnou lavici usedají současně Filip Havlíček (LIT) 2+2 minuty za hrubost a Matyáš Kačírek (LIB) 2 minuty za sekání + 2 minuty za hrubost. Pokračuje stále přesilovka Liberce.

36:41
    Jan Bečvář inkasuje menší trest za podražení, což znamená šanci pro Liberec na parádní obrat.

34:38
    Litvínov má šanci jít zpět do vedení, protože bude zahrávat přesilovou hru. Na lavici hanby míří Petr Balabán – 2 min. za napadení.

28:34
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Jan Eichler – 2 min. za krosček.

08:45
    Liberec si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Marek Macháč – 2 min. za nedovolené bránění.

03:36
    Dominik Wieser to přehnal s důrazem a za sekání na gólmana Uhra si vysloužil menší trest za sekání. Přesilovka pro hosty.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 20. Zachar (Solenský, Nezbeda), 22. Zachar (Slavík, Nezbeda), 25. Straka (Mróz), 35. Nezbeda (Eichler), 44. Nezbeda (Solenský), 47. Kačírek (Straka, Wieser) - 9. Helt (Havelka, Myšák), 12. Helt (Vébr), 13. Urbánek (Drašar), 22. Bečvář (pen.), 59. Reichel (Havelka)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Jiránek) – Henych, Kunst, Zachar, Wiencek, Straka, Wieser, Solenský, Minařík, Slavík, Balabán, Čechura, Dvořák, Mróz, Eichler, Nejedlý, Nezbeda, Jursa, Kačírek, Velechovský.
    HC Litvínov: Uher (Orct) – Havlíček, Urbánek, Macháč, Ziegler, Vébr, Pleva, Myšák, Kellermann, Pinda, Drašar, Kučera, Pelikánová, Helt, Reichel, Bečvář, Klika, Havelka.

Rozhodčí: Hladík – Hanzlík, Kajínek