Ružomberok B – Podbrezová 1:1 (kon.) | Lučenec – Myjava 2:2 (kon.) | Dolný Kubín – Dubnica 0:0 (kon.)
L. Mikuláš – Petržalka 2:1 (kon.) | Bodva Moldava – R. Sobota 1:0 (kon.) | Senec – Michalovce 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:1 (1:0)
FC Petržalka
sk Středa 04.04.2012, 16:00 • MFK Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Prajem vám pekný zvyšok dňa, lúči sa s vami Tomáš Batiz. (17:51:42)

Liptovský Mikuláš vyhral nad Petržalkou 2:1, keď v 28. minúte otváral skóre Tomko. Na 2:0 zvyšoval v 61. minúte Kubus. V posledných desiatich minútach sa podarilo hosťom zdramatizovať duel gólom z priameho kopu, ktorého autorom bol Hečko.

90
    Lopta mieri do 16-tky, kde ju odhľavičkovala obrana domácich.

89
    Rozhodca nastavuje jednu minútu.

89
    Královič potiahol za dres hráča Liptovského Mikuláša, rozhodca píska faul.

88
    Pomaly odchádzajú zo štadióna aj samotní diváci.

87
    Center do 16-tky napadol na žiadnu hlavu hráčov hostí.

87
    Petržalka na súperovej polovici.

85
    Balluch sa snažil technicky oklamať obrancu, ale nakoniec sa sám zamotal a stratil loptu.

84
    Podľa najnovších informácii lopta praskla.

83
    Rozhodca prerušil hru po tom čo lopta nezodpovedala hraciemu stavu.

81
    Petržalka dala gól!
    Hosťom sa v posledných desiatich minútach podarilo vyrovnať. FRANTIŠEK HEČKO bol autorom priameho kopu, keď z cca 25 metrov prestrelil múr a poslal loptu pod ľavý vinkel.