Ružomberok B – Podbrezová 1:1 (kon.) | Lučenec – Myjava 2:2 (kon.) | Dolný Kubín – Dubnica 0:0 (kon.)
L. Mikuláš – Petržalka 2:1 (kon.) | Bodva Moldava – R. Sobota 1:0 (kon.) | Senec – Michalovce 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:1 (1:0)
FC Petržalka
sk Středa 04.04.2012, 16:00 • MFK Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 16:00.

Úvodné zostavy:

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol - Labun, Labaška, Paděra, Šupej(C), Tomko, Rezer, Kubus, Moravčík, Šlosár, Fótyik.

FC Petržalka 1898: Jenčo(C) - Stranianek, Malecký, Jurkovič, Brányik, Královič, Drobňák, Hečko, Štefún, Varga, Kratochvíl.

Rozhodca: Weiss, Ádám, Špivák.

Vítame vás pri zápase 19. kola, v ktorom domáci Liptovský Mikuláš privíta hosťa z Petržalky. Pre Tatran pôjde o kľúčové stretnutie v boji o udržanie sa v súťaži. „Našim cieľom je víťazstvo. Radi by sme odskočili od nášho tabuľkového súpera. Určite náš čaká ťažký duel, v ktorom Petržalka kožu nepredá lacno,“ zdôraznil tréner, ktorého môže tešiť návrat Janeca. Zdravotné problémy trápia po poslednom zápase s Moldavou, kde sa zranil Líšivka a na rozcvičke pred zápasom Virgala.

Pred tým ako začne zápas, organizátori si chcú uctiť pamiatku Pavla Mejchera, ktorý bol bývali hráč, následne tréner Liptovského Mikuláša. Česť jeho pamiatke.

1
    Stretnutie práve začalo.

1
    Tomko vybojoval loptu pre svoj tím, poslal dlhý center na Labašku, ale ten nedobehol loptu.

2
    Moravčík odhľavičkoval loptu do bezpečia, následne bol v páde faulovaný.

2
    Šlosárov center do 16-tky našiel iba obrancov Petržalky, z odrazenej lopty sa pokúsil Labaška, ale jeho pokus skončil nad.

4
    Hostia sa dostali do dobrej šance, ale nakoniec nič z toho nebude, offside.

5
    Kubus poslal center do 16-tky z odrazenej lopty vystrelil Fótyik, ale jeho pokus minul tesne bránu.

5
    Rezer vybojoval loptu, natlačil sa k pravej rohovej zástavke, odkiaľ poslal center do 16-tky, ale obrana hostí si s ním poradila.

6
    Labuna preskočil lopta, ale nakoniec to vyriešil malou domou.

7
    Rezer vošiel do 16-tky, kde si zasekol obrancu, následne sa pokúsol o prihrávku na Labašku, ale v poslednej chvíli tomu zabránil obranca.

8
    Brányik vyslal center, ktorý sa ešte stihol obtrel o ruku Kubusa.

9
    Rezer si svojim pohybom obhodil obrancu, skúsil aj druhého, ale ten si už dal pozor na jeho kľučky.

9
    Aktivita domácich sa odzrkadľuje na šanciach, ďalšia prišla z kopačky Tomka, ktorý z tesnej blízkosti minul bránu.

12
    Liptovský Mikuláš sa vlastnými chybami dostal až na svoju polovicu.

12
    Teraz je už všetkému inak, domáci sa množstvami prihrávkami dostali pred 16-tku domácich.

12
    Po chybe Rezera sa hostia dostali do protiútoku, strela Drobňáka skončila iba na obrancoch.

14
    Kubus si obhodil dvoch obrancov, následne sa svojimi technickými schopnosťami dostal až pred súperovu bránu, ale strela mu nesadla a skončila nad bránou.

15
    Labaška zahrával priamy kop z 30 metrov, jeho dlhá lopta skončila v rukách Jenča.

16
    Šupej si prikryl loptu, následne ju poslal späť k brankárovi.

17
    Brányik sa pokúsil o dlhý center po čiare, center bol naozaj dlhý, pretože skončil až za čiarou.

18
    Labaškov rohový kop skončil mimo 16-tky.

19
    Šlosárov center do 16-tky odhľavičkovala do bezpečia obrana hostí.

20
    Moravčík odzbrojil súpera o loptu pri autovej čiare.

21
    Po chybách domáci sa hostia dostávajú do šancí.

22
    Po spomínaných chybách domácich trestuhodne minul z 5-ťky Varga.

23
    Labaška sa pokúsil predĺžiť na Fótyika, ale jeho pokus skončil na kopačkách obrancov.

24
    Ešte v prvom polčase odchádza z ihriska Rezer, namiesto neho nastupuje na ihrisko Baluch.

25
    Labaška pošle loptu z rohu.

26
    Na rohový kop domácich si vybehol Jenčo, ktorý vyrazil loptu do bezpečia.

28
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci sa po množstve šancí dostali do vedenia, po tom čo si to lopta nasmerovala do 16-tky, odkiaľ z prvej poslal prízemnú strelu PETER TOMKO a tá skončila za chrbtom Jenča.

30
    Kubus si zobral loptu hodil si ju pred seba, nakoniec skončila až za čiarou.

31
    Liptovský Mikuláš opäť na súperovej polovici.

31
    V prvom polčase, sa rozhodli k striedaniu aj hostia. Z ihriska odchádza Varga, na jeho miesto nastupuje Kozák.

33
    Striedajúci hráč teraz tvorí hru pred domácou 16-tku, po prihrávkach hostí sa odhodlal k strele zo 16-tky Štefún. Jeho prudká strela skončila pár centimetrov vedľa.

34
    Rohový kop domácich.

35
    Labaška rozohral rohový kop na krátko, následne ohrozil z centru Fótyik.

37
    Liptovský Mikuláš má prevažne loptu na svojich kopačkách.

38
    Po kombinácii domácich, sa odhodlal k strele Labaška, ktorý vystrelil svojou slabšou nohou, lopta minula bránu.

39
    V súboji s brankárom ostal ležať na trávniku Tomko a aj samotný brankár, ktorý doposiaľ leží na ihrisku.

40
    Jenčo sa po pár minútach postavil, ovlažil vodou a zápas pokračuje vo svojom tempe.

41
    Malecký vyhral osobný súboj, ale odskočila mu lopta za čiaru. Odkop od brány domácich.

42
    Pred tým ako Stranianek odkopol loptu rozhodca píska šľapák Labašku.

44
    Po faule zo zadu na Tomka rozhodca píska.

45
    Rozhodca nastavil jednu minútu.

45+1
    Moravčíkova prihrávka skončila až u brankára hostí.

Prvý polčas skončil.

Práve sa skončil prvý polčas, ktorý sa skončil výsledkom 1:0 po tom čo sa v 28. minúte presadil Tomko.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Hneď v úvode druhého polčasu pohrozili hostia centrom do 16-tky, ktorý nakoniec vyriešil Labun.

47
    Po rohovom kope domácich, vyskočil najvyššie Labun a hlavou poslal loptu tesne vedľa tyče.

51
    Fótyik sa pretlačil obranou hostí, nakoniec musel prerušovať stopér domácich Stranianek.

52
    Liptovský Mikuláš je aktívny aj vďaka fanúšikom, ktorí z tribúny kričia "Tatran, Tatran".

54
    Priamy kop z cca 30 metrov.

54
    Z protiútoku pohrozili hostia, ale všetko vyriešil brankár domáceho mužstva Šavol.

56
    Balluch sa núkal spoluhráčovi, no k lopte sa nedostal.

Dnešné stretnutie sleduje 400 divákov.

58
    Petržalka preniká hlavne po pravej strane, domáci tréner si to všimol a jasným hučaním pripomenul hráčom.

59
    Priamy kop domácich z cca 40 metrov.

59
    Menšia strkanica pred tým ako Labun pošle loptu do 16-tky.

61
    Domáci zvyšujú na 2:0, po tom čo loptu dorazil do brány LUKÁŠ KUBUS.

61
    Hneď po góle sa domáce striedačka rozhodla k striedaniu, z ihriska odchádza Moravčík, jeho náhradou na ihrisku bude Popik.

63
    Druhé striedanie hostí, z ihriska odchádza Kočiš, na trávnik nastupuje Malecký.

66
    Po chybe Kubusa sa nestihli najlepšie zorganizovať hostia, z čoho plynie lopta pre domáci tím.

67
    Priamy kop hostí.

69
    Drobňák, ktorý bol exekútorom priameho kopu to napálil iba do múru Liptovského Mikuláša.

68
    Liptovský Mikuláš sa dostal do ďalšej šance, po kombinácii sa odhodlal k strele Tomko, lopta preletela pár centimetrov nad brvnom.

70
    Tretie striedanie domácich, ihrisko opúšťa Tomko, nahrádza ho Boškovič.

71
    Labun zase úspešný po tom čo prerušil akciu hostí.

72
    Rozhodca píska ruku Boškoviča v strede ihriska.

74
    Priamy kop domácich, zo stredového kruhu.

74
    Obrovská šanca domácich, po tom čo budú zahrávať priamy kop z cca 19 metrov.

77
    Boškovič sa pokúšal o perfektnú prihrávku, ktorú v páde zachytil Stranianek.

77
    Boškovič bojoval o loptu, rozhodca píska faul pre hostí.

79
    Popik vybojoval loptu, ale následne ju stratil.

80
    Posledné striedanie tímu hostí, z ihriska odchádza Jurkovič, na ihrisko nastupuje Beňo.

81
    Petržalka dala gól!
    Hosťom sa v posledných desiatich minútach podarilo vyrovnať. FRANTIŠEK HEČKO bol autorom priameho kopu, keď z cca 25 metrov prestrelil múr a poslal loptu pod ľavý vinkel.

83
    Rozhodca prerušil hru po tom čo lopta nezodpovedala hraciemu stavu.

84
    Podľa najnovších informácii lopta praskla.

85
    Balluch sa snažil technicky oklamať obrancu, ale nakoniec sa sám zamotal a stratil loptu.

87
    Petržalka na súperovej polovici.

87
    Center do 16-tky napadol na žiadnu hlavu hráčov hostí.

88
    Pomaly odchádzajú zo štadióna aj samotní diváci.

89
    Královič potiahol za dres hráča Liptovského Mikuláša, rozhodca píska faul.

89
    Rozhodca nastavuje jednu minútu.

90
    Lopta mieri do 16-tky, kde ju odhľavičkovala obrana domácich.

Liptovský Mikuláš vyhral nad Petržalkou 2:1, keď v 28. minúte otváral skóre Tomko. Na 2:0 zvyšoval v 61. minúte Kubus. V posledných desiatich minútach sa podarilo hosťom zdramatizovať duel gólom z priameho kopu, ktorého autorom bol Hečko.

Prajem vám pekný zvyšok dňa, lúči sa s vami Tomáš Batiz. (17:51:42)