Sunderland – Tottenham 0:0 (kon.) | Bolton – Fulham 0:3 (kon.) | Chelsea – Wigan 2:1 (kon.)
Liverpool – Aston Villa 1:1 (kon.) | Norwich – Everton 2:2 (kon.) | West Brom – Blackburn 3:0 (kon.)
Stoke – Wolverhampton 2:1 (kon.)
Liverpool FC
1:1 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 07.04.2012, 16:00Anglická Premier League

86
    Domácí dál tlačí a tak hostující manager naposledy střídá. Za Bannana se na zelený pažit podívá na posledních pět minut Carruthers.

77
    Docela nepochopitelné střídání domácích, kteří by se měli snažit vyhrát. Na hřiště jde místo krajního beka Luise Enriqueho stoper Daniel Agger. Když je na střídačce například ofensivní Maxi Rodriguez, tak se jeví tohle střídání jako docela nesmyslné.

72
    Narůstající tlak hodlá hostující manager otupit střídáním. Střelce jediné branky Herda nahrazuje Weimann.

65
    A Shelveyho střídá Bellamy.

64
    Liverpool výrazně oživuje ofensivu dvojitým střídáním. Carroll nahradí Downinga.

58
    První střídání dnešního zápasu. V prvním poločase velmi aktivního Heskeyho střídá Gardner.