Kanada – Česko 6:2 (kon.) | Německo – Lotyšsko 4:5 (kon.) | Finsko – Dánsko 5:1 (kon.)

59:05
    A německá lavička si bere oddechový čas.

55:36
    Freimanis (LAT) dostal trest za držení protihráče.

51:56
    Lotyšsko právě vstřelilo branku!
    Německý gólman Cupper podcenil ránu ROBERTSE LIPSBERGSE od modré, puk mu propadl až do sítě. Asistence: Arturs Sevcenko a Ricards Kondrats.

49:42
    Německo právě vstřelilo branku!
    Němci znovu vyrovnávají. Stephan poslal puk před bránu, odkud ho doklepl do sítě hbitý MARCEL KURTH. Asistence: Eric Stephan.

42:57
    Palausch (GER) vyloučen za krosček.

40:48

GEORGS GOLOVKOVS se trefil po necelé minutě třetí třetiny. V brejku Cuppera vymíchal a poslal mu puk přes beton do branky. Asistence: Patriks Skuratovs

40:12
    Lotyši vystřídali brankaře. Merzlikinse nahradil Punnenovs.

39:34

To je rychlá odpověď z hokejek Němců. Trefil se JANIK MOSER, který dorazil puk nad ležícího Merzlikinse. Asistence: Leon Draisaitl, Tim Bender.

38:36

Branka byla uznána. Ze strany se trefil ROBERTS LIPSBERGS. Asistence: Arturs Sevcenko, Ricards Kondrats.

38:36
    Prohlíží se video. Lotyši vstřelili branku.

32:20
    Augstkalns (LAT) dostal 2 minuty za podražení.

31:36

Průnik po pravé straně nadvakrát využil ROBERTS LIPSBERGS, když procpal puk vedle tyčky za Cupperova záda. Asistence: Nikita Jevpalovs.

26:29
    Bukarts byl sám před Cupperem, kterého si obehrál a trefil jen jeho na zemi položenou ruku. To mohla být rychlá odpověď.

25:00

Odehráno přesně pět minut z druhé třetiny. Po pravé straně se rozjel SVEN ZIEGLER a tvrdou ránou vymetl šibenici Merzlikinsovy branky. Asistence: Dominik Tiffels.

18:52
    Další vyloučení. Moser (GER) míří na trestnou lavici za sekání.

14:16
    Vyloučen bude Martins Freimanis (LAT) za krosček.

13:31
    A branka neplatí! Vhazuje se ve středním pásmu.

13:31
    Německo vstřelilo branku a bude se kontrolovat video!

08:23

Neuvěřitelné! Po obrovském tlaku v přesilové hře se k odraženému puku dostal TEODORS BLUGERS a střelou pod břevno nedal Cupperovi šanci. Asistence: Rihards Bukarts, Martins Lavrovs.

06:34
    Thomas Schmid (GER) vyloučen za podražení.

04:35

DOMINIK KAHUN jednoduše projel po levé straně a prostřelil Merzlikinse. Asistence: Leon Draisaitl, Eric Stephan.

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 5. Kahun (Draisaitl, Stephan), 25. Ziegler (Tiffels D.), 40. Moser (Draisaitl, Bender), 50. Kurth (Stephan) - 9. Blugers (Bukarts, Lavrovs), 32. Lipsbergs (Jevpalovs), 39. Lipsbergs (Sevcenko, Kondrats), 41. Golovkovs (Skuratovs), 52. Lipsbergs (Sevcenko, Kondrats)

Německo: Cupper (Klein) – Bender, Moser, Quinlan, Schmid, Tiffels D., Stephan, Koberger, Schwarz – Kurth, Palausch, Tiffels F. – Herpich (C), Ziegler, Kaefer – Kahun, Draisaitl, Eisenschmid – Zientek, Shevyrin, Klopper.
    Lotyšsko: Merzlikins (41. Punnenovs) – Skuratovs, Augstkalns, Rosinskis, Kalvitis, Gelazis, Makarovs, Freimanis, Zemitis – Ozolins, Golovkovs, Kulda – Bukarts, Lavrovs, Blugers – Jevpalovs (C), Jelisejevs, Lipsbergs – Kondrats, Sevcenko, Riekstins.

Rozhodčí: Dremelj (SLO), St. Jacques (CAN) - George (USA), Vikman (FIN)