FK Teplice
0:3 (0:2)
SK Sigma Olomouc
Čtvrtek 19.04.2012, 16:00 • Stínadla • Pohár FAČR

Je tu konec zápasu, který přinesl velmi zajímavý průběh. Domácí fotbalisté odvetné utkání semifinále Poháru České pošty absolutně nezvládli a zcela po zásluze prohráli vysoko 0:3! Olomouc tedy postupuje do finále, kde se 2. května střetne v Plzni proti Spartě Praha. (17:48:54)

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby. Domácí celek si za celých devadesát minut nevytvořil jedinou gólovou šanci. Jeden gól domácí vstřelili, jenže ten kvůli ofsajdu neplatil.

89
    Poslední střídání hostů. Odešel Radim Kučera a nastupuje Radim Nepožitek.

89
    O chvilku později Rosa fauloval Heinze a i on dostává žlutou kartu.

88
    Následně dostává Heinz žlutou kartu za faul na Vachouška.

87
    Na druhé straně se z ničeho nic dostal balon k Heinzovi, ten ale nedokázal zakročit.

87
    Po centru z pravé strany nyní pěkně s pomocí tyče dopravil míč do brány Mujagič, jenže je mu máván a pískán ofsajd.

86
    A právě Jan Navrátil nyní odstupuje a poslední minuty si zahraje Marek Heinz.

85
    Navrátil zkoušel přihrávat Varadimu, kolmá přihrávka mezi obránce se mu nepovedla a zakročil gólman Grigar.

85
    O chvilku později trefil Navrátila i Vachoušek a stále tak mají možnost hrát hosté.

84
    Siva fauloval na půlce Navrátila a hosté zůstanou u balonu.

82
    Zápas se v poklidu dohrává, hosté nemají dostatek morálních sil na to, aby snížili a zdramatizovali zápas.

81
    Vůch vybojoval balon pro Mujagiče, jeho rána z hranice vápna byla ale zblokovaná.

80
    Hosté střídají. Odešel Ordoš a na hrací plochu nastupuje Jirouš.

79
    Po faulu na unikajícího Sivu dostal žlutou kartu hostující Martin Pospíšil.

77
    Zápas již nyní postrádá tempo. Sledujeme stále stejný obraz hry, domácí rezignovali a hosté v pohodě kontrolují výsledek.

75
    Hosté měli možnost kopat přímý kop ze zajímavé pozice, centr do vápna ale odvrátil první obránce v řadě a domácí se tentokrát ubránili.