Atlético – Valencia 4:2 (kon.) | Sporting – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
4:2 (1:1)
Valencia CF
Čtvrtek 19.04.2012, 21:05 • Vicente Calderón • Evropská liga

To je pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji dobrou a ničím nerušenou noc! (23:03:20)

A je konec tohoto zajímavého a gólově bohatého zápasu. Domácí Atlético zápasu jasně dominovalo a ve druhé půli si vypracovalo vedení 4:1. Jinak výborně hrající domácí si však stejně jako v první půli nepohlídali rohový kop a v samém závěru nastaveného času inkasovali z hlavy Ricarda Costy branku, která Valencii ještě ponechává ve hře. Odveta tak bude jistě zajímavá a Atlético může na tento moment klidně doplatit.

90+4
    Valencia právě vstřelila branku!
    Stejně jako v prvním poločase se hosté prosazují po rohovém kopu v nastaveném čase! Tino Costa našel hlavu jmenovce RICARDA COSTY a ten nekompromisně poslal míč za Courtoise. Odveta tak dostává o hodně zajímavější náboj!

90+4
    Piatti šel do šance, ale na poslední chvíli jej zablokoval Miranda. Hosté kopou roh.

90+2
    Stadionem Vicenta Calderóna obíhají mexické vlny.

90+1
    Tino Costa napálil z dálky míč hodně vedle domácí brány.

90
    Sudí Thomson nastaví ještě čtyři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Ještě jedno střídání. Na místo Adriána se staví Salvio.

89
    Útočná snaha hostí končí nepřesným pasem. Vykopávat bude Courtois.

88
    Střídání domácích. Odešel jeden z hrdinů zápasu Diego, místo něho si zahraje Luis Perea. Jasné vyztužení defenzivy.

86
    Teď se hraje spíše ve středu hřiště. Altléticu to za současného stavu vyhovuje.

84
    Centr Tina Costy končí za domácí bránou. To jen dokumentuje dnešní špatný výkon hostujícího celku.

81
    Střídá i Atlético. Odešel Arda Turan, přišel Tiago.

80
    Poslední střídání hostí. Odešel Jonas, nastoupil Aduriz.

78
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Neskutečnou parádu předvedl RADAMEL FALCAO! Dostal pas přes půl hřiště, u pokutového území pak obešel nejprve Mathiea a poté i Victora Ruize a z hranice šestnáctky poslal míč přímo do levé šibenice z pohledu bezmocného Diega Alvese. Viděli jsme asi jeden z nejhezčích gólů letošního ročníku Evropské ligy.

78
    Na půlící čáře fauloval Falcao. Hosté u míče.

76
    Nebezpečný protiútok Atlética. Centr Filipeho byl však na Adriána Lopéze příliš dlouhý a skončil až v autu.

Martin Augustin

Branky: 18. Falcao, 49. Miranda, 54. Adrián, 78. Falcao - 45+3. Jonas, 90+4. Ricardo Costa

Karty:   41. Turan (ATM) - 15. Feghouli (VAL), 68. Diego Alves (VAL)

Atlético Madrid: Courtois - Juanfran, Miranda, Dominguez, Filipe - Suarez, Gabi - Turan (81. Tiago), Diego (88. Perea), Adrián (90. Salvio) - Falcao.
    Valencia CF: Diego Alves - Costa R., Rami, Victor Ruiz, Mathieu - Feghouli (72. Canales), Topal, Costa T., Alba (72. Piatti) - Soldado, Jonas (80. Aduriz).

Rozhodčí: Thomson - Ross, Rose - Collum, Madden (SCO)