Czech Selects White – ECS Quebec 3:2 (kon.) | Czech Selects Blue – Oblast Petrohrad 2:1 (kon.) | Sweden Selects – Czech Selects White 1:3 (kon.)
Czech Selects Red – ECS Ontario 2:3 (po s.n.) | Stříbrní Lvi – Czech Selects Blue 8:2 (kon.) | Czech Selects Red – CSKA Moskva 1:5 (kon.)
Czech Selects Blue
2:1 (0:0, 2:1)
Výběr petrohradské oblasti
Středa 25.04.2012, 09:00 • Ice Arena Letňany • 98 WSI Praha

34:45
    Výsledkem je ale vyloučení prvně jmenovaného a Češi se budou bránit.

32:26
    Domácí mohou strhnout vedení zpět na svoji stranu. Tomaševskij dostává dvě minuty za hrubost.

21:07
    Vyloučen hostující Kvašenko za hrubost.

20:45
    Domácí začali druhou část hodně aktivně a vynutili si faul hostů. Budou hrát přesilovku.

10:28
    Tentokrát si zahrají přesilovku hosté. Za vražení na hrazení odchází na dvě minuty Grim.

02:47
    Je tu první vyloučení, pykat budou hosté. Za vražení na hrazení odchází na dvě minuty Grikhov.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 21. Švagr (Pinkas, Leitner), 37. Tintěra - 32. Sulima (Tunejev, Kiryanov)

Czech Selects Blue: Špaňo - Tintěra, Švagr, Grim, Kichler, Zadamský, Leitner, Pinkas, Velas, Průžek, Kučera, Brandejský, Pejchal, Dubský, Chalupa, Mařík
    Výběr petrohradské oblasti: Melničuk - Derljuk, Kiryanov, Sulima, Antoněnko, Tenejev, Afanasijev, Vorobej, Myagkij, Kvašenko, Jelizarov, Blažko, Grikhov, Tomaševskij, Zakarov, Kosačev, Paršin, Togončekov, Chamidullin, Rumjantsev