Czech Selects White – ECS Quebec 3:2 (kon.) | Czech Selects Blue – Oblast Petrohrad 2:1 (kon.) | Sweden Selects – Czech Selects White 1:3 (kon.)
Czech Selects Red – ECS Ontario 2:3 (po s.n.) | Stříbrní Lvi – Czech Selects Blue 8:2 (kon.) | Czech Selects Red – CSKA Moskva 1:5 (kon.)
Czech Selects Blue
2:1 (0:0, 2:1)
Výběr petrohradské oblasti
Středa 25.04.2012, 09:00 • Ice Arena Letňany • 98 WSI Praha

39:50
    Další oddechový čas, tentokrát pro domácí. Deset vteřin před sirénou se bude vhazovat v jejich obranném pásmu.

39:00
    Domácím opět kryje záda gólman, když chytá pokus od modré čáry. Hosté si berou minutu před koncem oddechový čas.

36:38
    Czech Selects Blue právě vstřelili branku!
    Hosté ale přesilovku chtěli snad jen odjezdit a přišel trest. Po dobrém napadání se ukrytou střelou z úhlu prosazuje ROMAN TINTĚRA. Bez asistence.

34:45
    Výsledkem je ale vyloučení prvně jmenovaného a Češi se budou bránit.

34:45
    Dvojice Dubský, Chalupa teď marně zkoušela dotlačit puk do branky i s gólmanem.

32:26
    Domácí mohou strhnout vedení zpět na svoji stranu. Tomaševskij dostává dvě minuty za hrubost.

31:02
    Forward Petrohrad právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic je vyrovnáno. Domácí ne právě ideálně střídali, na ose hřiště převzal přesnou přihrávku od mantinelu NIKOLAJ SULIMA a forehandový blafák provedl na jedničku. Asistence: Sergej Tunejev a Nikita Kiryanov.

29:35
    Zakarov mohl ztrestat propad domácí obrany, ale místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče volil střelu, kterou si domácí gólman včasným povyjetím pohlídal.

27:30
    Na hostující hráče teď zívala odkrytá branka, ale nikdo z nich nedokázal včas dojel puk!

26:45
    Leitner skvěle napadal, vybojoval puk za brankou, objel jí, ale gólman Rusů se překvapit nenechal.

21:07
    Vyloučen hostující Kvašenko za hrubost.

20:52
    A modří jí bleskově využívají. KRYŠTOF ŠVAGR se prosazuje bleskovou střelou z kruhů. Asistence: Štěpán Pinkas a Marek Leitner.

20:45
    Domácí začali druhou část hodně aktivně a vynutili si faul hostů. Budou hrát přesilovku.

19:10
    A znovu Antoněnko, nedokázal na dvakrát ve vyložené příležitosti překonat gólmana domácích. Ten teď drží svůj tým nad vodou.

18:10
    Antoněnko se probil od modré až před branku, ale forehandový blafák nedotáhl do zdárného konce. Český gólman se vyznamenal.

17:40
    Ideální přihrávku dostal mezi kruhy Mařik, stál sám před brankou, ale puk mu přeskočil čepel hole.

16:00
    Zakarov se dostal k puku v těsné blízkosti brankoviště, ale střílel v tísni z otočky v podstatě naslepo a minul.

11:45
    Derljuk se procpal před branku, ale jeho bekhend jen prosvištěl brankovištěm. Domácí mají štěstí...

10:28
    Tentokrát si zahrají přesilovku hosté. Za vražení na hrazení odchází na dvě minuty Grim.

10:00
    Kosačev se prohnal kolem opařených domácích beků, ale dal si puk na dlouhou hůl a zakončil tak pouze slabým bekhendem, se kterým neměl domácí gólman problém.

08:50
    Závar před brankou dopadl pro Čechy dobře. Tomaševskij se nezorientoval a obrancům se podařilo puk odpálit.

04:47
    Paršin v další šanci nedokázal usměrnit odražený puk za záda gólmana! Domácím se přesilovka vůbec nepodařila. Z jejich strany to byl spíše zmatek...

03:45
    Tunejev unikl v oslabení domácí pětici, ale v samostatném nájezdu branku minul!

02:47
    Je tu první vyloučení, pykat budou hosté. Za vražení na hrazení odchází na dvě minuty Grikhov.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 21. Švagr (Pinkas, Leitner), 37. Tintěra - 32. Sulima (Tunejev, Kiryanov)

Czech Selects Blue: Špaňo - Tintěra, Švagr, Grim, Kichler, Zadamský, Leitner, Pinkas, Velas, Průžek, Kučera, Brandejský, Pejchal, Dubský, Chalupa, Mařík
    Výběr petrohradské oblasti: Melničuk - Derljuk, Kiryanov, Sulima, Antoněnko, Tenejev, Afanasijev, Vorobej, Myagkij, Kvašenko, Jelizarov, Blažko, Grikhov, Tomaševskij, Zakarov, Kosačev, Paršin, Togončekov, Chamidullin, Rumjantsev