Most – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Karviná – Táborsko 1:1 (kon.) | Zlín – Brno 0:0 (kon.)
Sparta B – Čáslav 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Vlašim – Znojmo 1:1 (kon.)
Jihlava – Sokolov 1:1 (kon.) | Opava – Třinec 0:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
3:0 (2:0)
FK Čáslav
Středa 09.05.2012, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Rozhodčí Ardeleánu nenastavil ani minutu a hned po odehrání devadesáti minut zápas ukončil. Domácí hráči potvrdili dobrou jarní formu a na domácím hřišti rozstříleli Čáslav vysoko 3:0. (18:47:47)

89
    Zdá se, že se ani nebude nic nastavovat, ani jedno z mužstev se už nesnaží hrát. Hosté jsou smíření s tříbrankovou porážkou.

88
    Zápas se očividně již jen dohrává.

85
    Pět minut před koncem zápasu spěje vše k naprosto hladkému a přesvědčivému vítězství domácího mužstva.

83
    Domácí o chvilku později kopali další rohový kop, obrana Čáslavi byla tentokrát pozorná.

81
    Přímý kop ze zajímavé pozice kopal Rada, jeho střílený centr do vápna skončil na konec na břevně!

79
    Sparta střídá. Odešel Kadeřábek a nastupuje Jeřábek.

77
    Domácí hráči s velkým přehledem kontrolují vývoj zápasu a soupeři teď vůbec nepůjčují balon.

75
    Velkou šanci měl nyní domácí Jurdík, který šel sám na gólmana, dostal se ale do velkého úhlu a zamířil jen do boční sítě.

73
    Sparta střídá. Místo Hybše si zahraje Sýkora.

72
    Domácí kopali další rohový kop, ani tentokrát z toho nic nebylo.

70
    Domácí měli možnost kopat rohový kop, centr Jánoše nebyl nebezpečný.

69
    A poslední střídání Čáslavi. Odešel Hejný a nastupuje Szmek.

66
    Další střídání hostů. Odešel Berios a nastupuje Vlastimil Karal.

65
    Hosté střídají. Odešel Fikejz a nastupuje Džafič.

65
    Hra se přesunula do středu hřiště, kde není ani jedno z mužstev nijak nebezpečné.

63
    Necelou půlhodinu před koncem zápasu je o vítězi patrně rozhodnuto, hosté nemají dostatek morálních sil, aby Spartu nějak ohrozili.

61
    Domácí jsou hodně při chuti a jsou nyní lepším týmem.

59
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí předvedli rychlý protiútok, po kterém Frýdek z levé strany přihrál na zadní tyč zcela osamocenému PAVLU KADEŘÁBKOVI, který pohodlně uklidil míč do brány.

57
    Domácí hráči se již nikam moc neženou a snaží se hrát v klidu.

55
    Středem hřiště šel Jirásek, jeho rána vypadala sice pěkně, šla ale nad bránu.

54
    Hosté měli možnost kopat dva rohové kopy, ani jeden z nich ale ke změně skóre nevedl.

52
    Hosté kopali přímý kop ze zajímavé pozice, balon ale prolétl mimo a skončil za brankovou čárou. Odkopávat bude Holý.

49
    Domácí se dostali k zahrávání rohového kopu, bránu soupeře ale neohrozili.

47
    Úvod druhé půle je opatrný, oba celky si krátce zahrály s balonem, k ohrožení jedné nebo druhé brány zatím nedošlo.

46

Domácí fotbalisté byli v prvním poločase lepší a zcela po zásluze se dostali do dvoubrankového vedení. Uvidíme, co přinese druhá půle..

45
    V poslední minutě první půle se k míči dostal ještě hostující Prášil, jeho střela z hranice vápna byla ale nepřesná.

44
    Následný přímý kop zahrával Folprecht, mířil ale jen do brankáře Duchečka.

43
    Žlutou kartu dostal za faul na Jurdíka hostující Kunášek.

42
    Domácí hráči dohrávají poločas ve velké pohodě a soupeři nepůjčují vůbec balon.

35
    Ke střele ze zajímavé pozice se dostal Jirásek, míči dal ale špatnou faleš a balon se točil mimo bránu.

39
    Po kolmé přihrávce od Rady se k balonu dostal MILAN JURDÍK, udělal kličku brankáři a z úhlu poslal míč do sítě - 2:0.

38
    Po faulu na polovině hřiště budou u balonu hosté.

36
    Domácí hráči se snaží hrát, nyní ale bojují spíše ve středu pole.

34
    Domácím hráčům se hned hraje lépe a pomalu se tlačí znovu na polovinu soupeře.

32
    Po centru do pokutového území byl na malém vápně zcela volný MARTIN FRÝDEK, který hlavou posílá domácí do vedení.

30
    Sparta kopala ještě jeden roh. Nyní zkusil Jánoš rozehrát nakrátko, po centru do vápna z toho ale opět nic nebylo.

29
    Domácí hráči se dostali k zahrávání dalšího rohu, u balonu je Jurdík.

28
    Po centru do pokutovém území skončil míč ale mimo a odkopávat bude Ducheček.

27
    Přímý kop pro domácí tým, ze zajímavé pozice.

25
    Po delší době se k zajímavější šanci dostávali i hosté, domácí obrana ale dobře zafungovala.

23
    Domácí hráči jsou stále mírně aktivnější, zatím se ale drží daleko od brány soupeře.

21
    Domácí tým je lehce aktivnější a tlačí se do útoku. Sledujeme ale hlavně boj ve středu hřiště.

19
    Velkou šanci na otevření skóre zápasu měl domácí tým. Po centru Jurdíka se míč dostal k Jiráskovi, který ale ve vyložené šanci mířil do brankáře!

17
    Domácí na polovině hřiště ztratili míč a hosté šli do protiútoku. Z dobrých pětadvaceti metrů střílel Fikejz, mířil ale do brankáře.

17
    Kadeřábek vyslal pozdrav směrem k hostujícímu gólmanovi, ten míč v pohodě lapil a bude rozehrávat.

15
    Zatím se hraje hlavně od vápna k vápnu. Po další útočné akci hostů se bude odkopávat od brány domácího týmu, u míče je tedy gólman Holý.

13
    Po autovém vhazování jsou u míče opět hosté.

12
    Hosté se dostávali do rychlého protiútoku, sparťané se ubránili a odvrátili míč až do zámezí.

10
    Při rohu se míč od Frýdka dostal k Jánošovi, ten střílel nad bránu.

9
    Po centru do vápna ale skončil balon v zámezí a od brány bude odkopávat Ducheček.

8
    Domácí se dostali do útoku a i oni nyní mají možnost kopat rohový kop.

7
    Po centru do vápna následuje další roh pro Čáslav, u míče je Rakovan.

6
    I hosté měli možnost kopat přímý kop, po něm budou zahrávat i roh.

5
    Domácí hráči kopali přímý kop ze zajímavé pozice, míč ale skončil v zámezí a rozehrávat bude hostující gólman.

4
    První střelecký pokus zaznamenali hosté, brankář Holý ale v pohodě zakročil.

3
    Mírně aktivněji do zápasu vstoupili domácí fotbalisté, hraje se ale převážně ve středu pole.

1

AC Sparta Praha B: Holý - Jánoš, Krch, Polom, Frýdek - Kadeřábek, Jirásek, Rada, Folprecht, Hybš - Jurdík

FK Čáslav: Ducheček - Berios, Špidlen, Hejný, Kunášek - Fikejz, Němeček, Mitrou, Rakovan - Duchnič, Prášil

Rozhodčí: Ardeleánu - Dobrovolný, Nádvorník.

Čáslavi se daří hlavně na domácím hřišti, kde v posledních kolech pravidelně boduje. Na sestupové příčky mají ale hosté na jedenáctém místě tabulky náskok pouhých šest bodů a čtyři kola před koncem nemohou být také ještě v úplném klidu a bodový zisk z hřiště Sparty by se jim určitě hodil.

Domácí fotbalisté byli na posledním místě tabulky dlouho na odpis. Sestup jim nehrozí, protože v příští sezoně budou hrát nově vznikající soutěž juniorek, přesto se v závěru jara dostali do dobré pohody a sbírají body. V posledních třech zápasech uhráli sedm bodů za výhry nad Táborskem a Bohemians Praha a také za remízu na horké půdě Zbrojovky Brno.

Dobré odpoledne při sledování online reportáže ze zápasu vloženého 27. kola české druhé fotbalové ligy. Dnes budeme sledovat v Horních Počernicích sledovat souboj domácí Sparty Praha B se Zenitem Čáslav.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.