Nijmegen – Arnhem 3:2 (kon.) | Waalwijk – Twente 1:1 (kon.)
NEC Nijmegen
3:2 (1:1)
SBV Vitesse Arnhem
Čtvrtek 10.05.2012, 19:00 • Goffertstadion (Nijmegen) • Nizozemská Eredivisie

NIjmegen nakonec vítězí. Hosté měli smůlu. Nejprve dostali vyrovnávající gól z penalty a poté v 88. minutě rozhodl vlastní gól van der Struijka. (21:11:27)

94'
    Po souboji Čmovse s Bonym na trávníku leží domácí hráč.

94'
    Vitesse si nevytváří žádnou šanci ke srovnání.

91'
    Domácí Nijmegen kontroluje hru na polovině Arnhemu s míčem na kopačkách.

88'
    Nijmegen právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec po skrumáží z rohu dávají branku. I když teda velice spornou a nevím zda to byl opravdu gól. Vlastní gól si střílí VAN DER STRUIJK.

87'
    Centr vyboxoval hostující brankář na roh.

87'
    Zeefuik si vynutil další faul. Dobrá pozice pro domácí.

85'
    Urychlený aut hostů se snažil využít Hofs. Nahrál Bonymu a ten vypálil z hranice vápna k tyči. Babos zasáhl dobře.

84'
    Bony si šel jednoznačně pro faul, ale rozhodčí mu to nespolkl.

81'
    Ani na druhé straně si domácí nevytvořili žádnou velkou šanci. Vystřelit mohl Foor, ale prováhal možnost.