Trnava – Ružomberok 3:0 (kon.) | B. Bystrica – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Žilina – Nitra 2:0 (kon.)
Trenčín – Prešov 2:0 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 5:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Košice 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
3:0 (2:0)
MFK Ružomberok
sk Středa 16.05.2012, 17:30 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • Niké liga

Posledný domáci zápas sa pre Spartak skončil. Boj o ligový titul však bude mať rozuzlenie až v poslednom kole v Nitre.
    Dnešný zápas bol jednoznačne v réžii domácich. Zaskvel sa dvojgólový strelec Laco Tomaček.
    Ďakujem za pozornosť v sezóne 2011/2012. (19:25:22)

90+
    Standing ovation na trnavskom štadióne.

90+
    Pavelka otáľal so strelou v pokutovom území tak dlho až mu ju zblokovali

90
    Posledná minúta základného hracieho času, domáci si užívajú zápas, rozhodca nastavuje jednu minútu

88
    Skalákov center končí v náručí Kamenára.

87
    50 - metrový šprint Ciprysa, následný šprint však nenašiel adresáta

85
    Miro Karhan vysunul Tomačeka, jeho šancu na hattrick zmaril ofsajd

84
    Vyskočil vybojoval loptu pre Pavelku, obranca ho od nej odtlačil.

77
    Almaský sa dostal k strele, Kamenár na chvíľu zaváhal, no na druhý pokus loptu chytá

75
    Serečin opäť ukázal pekné sólo cez hráčov Trnavy, hostia na polovici Spartaka

74
    Kamenár s ťažkostami vyboxoval strelu z priameho kopu. Habánek ostáva v nefutbalovej polohe ležať na ihrisku. Hra je prerušená, mladý hráč je ošetrený za čiarou.

72
    Tomaček pri chuti! Vyzvŕtal dvoch obrancov, prihral Mikovičovi, jeho strela iba tesne vedľa brány