Písek – Zlín 34:32 (kon.) | Šaľa – Michalovce 21:30 (kon.) | Poruba – Veselí n/M 34:23 (kon.)
Partizánske – Senec 30:19 (kon.)
DHC Sokol Poruba
34:23 (15:10)
SHK Veselí n.M.
Sobota 19.05.2012, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

Výborný výkon Poruby posílá domácí házenkářky do vedení v sérii 2:1 a zítra večer můžeme znát nové mistryně České republiky. Veselí nad Moravou bude bojovat o prodloužení série, takže se jistě máme na co těšit. Příjemný sobotní podvečer vám přeje Tomáš Martínek a Ondrej Rusnačko. (34:23) (19:21:37)

60
    Konec zápasu. (34:23) (34:23)

60
    Tereza Chmelařová už jen kosmeticky upravuje skóre zápasu v posledních vteřinách utkání. (34:23) (34:23)

60
    Půl minuty před koncem přidává Sokol Poruba další gól. Autorkou je Lucie Mrózková. (34:22) (34:22)

60
    Poslední minuta zápasu a Poruba je v útoku. (33:22) (33:22)

59
    Vyloučená je také Mária Revajová, takže síly na hrací ploše se vyrovnají. O pár vteřin později vytáhla famozní zákrok brankářka Doláková, která vychytala ránu Chmelařové. (33:22) (33:22)

59
    Gól dává porubská Mária Revajová a hostující Jitka Tomečková odchází na dvě minuty pykat. (33:22) (33:22)

58
    Přeci jen ze sedmimetrového hodu dává branku Lucia Sukenníková. Ta překonala Lenku Roháčkovou, jenž se dnes poprvé dostala do branky. (32:22) (32:22)

58
    Dva výborné zákroky vytáhla Markéta Doláková, ale hostující Britterm je stále u míče. Ne a ne se prosadit. (32:21) (32:21)

57
    Chyba Veselí v útoku a po nabídce Marčíkové utekla do brejku Romana Chrenková. Její projektyl skončil v pravém růžku branky Černé, ta neměla šanci. (32:21) (32:21)

56
    Lucie Mrózková dává druhou branku za sebou a Poruba má stále stejný náskok deseti branek. To by už neměla během necelých pěti minut promrhat... (31:21) (31:21)

55
    Na straně Veselí se dnes prezentuje jako hlavní střelkyně Lucia Súkenníková. I tentokrát dala gól. (30:21) (30:21)

54
    Hráčky Poruby daly třicátý gól. Jeho autorkou je Lucie Mrózková. (30:20) (30:20)

53
    S velkou dávkou štěstí se míč z rukou Súkenníkové dokutálel k tyči brány Markéty Dolákové. (29:20) (29:20)

52
    V zápětí napřahuje ze střední vzdálenosti Petra Adámková a dává gól. O chvíli později inkasuje dvouminutový trest domácí Dominika Selucká. (29:19) (29:19)

52
    Snadno se nyní uvolnila na středu brankoviště Monika Rajnohová a Veselí nad Moravou snižuje. (28:19) (28:19)

51
    Proto přichází porubská odplata. Šárka Marčíková má velkou radost, propálila Lenku Černou. (28:18) (28:18)

51
    Tomečková a Súkenníková měly stoprocentní šance, jenže ani jednou netrefily branku! Tedy, Tomečková nastřelila alespoň vnější tyč, ale i tak to je velká škoda pro Veselí. (27:18) (27:18)

50
    Skrytou ranou zpoza obránkyně míří do černého Zuzana Drotárová. (27:18) (27:18)

49
    Veselí nyní zabralo na druhý rychlostní stupeň, jenže po jeho chybě v útoku dává z brejku gól Alžbeta Tóthová. (27:17) (27:17)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Osinová, Mýlková, Lešková, Chrenková, Tóthová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Marčíková, Mrózková, Revajová, Vítková, Selucká. Trenér: Ján Beňadík.
    SHK Veselí n.M.: Černá, Benedíková, Zvoničová - Rajnohová, Kratochvílová, Drotárová, Jandásková, Vinyatynska, Tomečková, Chmelařová, Fleková, Kočí, Súkenníková. Trenér: Peter Sabadka.

Rozhodčí: Milan Sivák, Peter Dvorský