Písek – Zlín 34:32 (kon.) | Šaľa – Michalovce 21:30 (kon.) | Poruba – Veselí n/M 34:23 (kon.)
Partizánske – Senec 30:19 (kon.)
DHC Sokol Poruba
34:23 (15:10)
SHK Veselí n.M.
Sobota 19.05.2012, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

59
    Vyloučená je také Mária Revajová, takže síly na hrací ploše se vyrovnají. O pár vteřin později vytáhla famozní zákrok brankářka Doláková, která vychytala ránu Chmelařové. (33:22) (33:22)

59
    Gól dává porubská Mária Revajová a hostující Jitka Tomečková odchází na dvě minuty pykat. (33:22) (33:22)

52
    V zápětí napřahuje ze střední vzdálenosti Petra Adámková a dává gól. O chvíli později inkasuje dvouminutový trest domácí Dominika Selucká. (29:19) (29:19)

47
    Černá nyní vychytala Mrózkovou a na druhou stranu pádila Jandásková. Vybojovala sedmičku a k tomu ještě dvouminutový trest pro Romanu Chrenkovou. (26:15) (26:15)

41
    Další faul, tentokrát držela svou soupeřku Monika Rajnohová a přesilovou hru si zahraje Poruba. (22:14) (22:14)

38
    O chvilku později dává branku Šárka Marčíková a o další chvíli později dostává dvě minuty Michaela Hrbková. (22:13) (22:13)

34
    Dvouminutový trest pro Veselí nad Moravou za faul Lenky Flekové. Ta se sice diví, ale faul to skutečně byl. (18:12) (18:12)

29
    Střelou po odpískání jde nyní na dvě minuty hostující Jarmila Kočí. Síly na hrací ploše se srovnají. (15:9) (15:9)

27
    Na dvě minuty jde nyní pykat porubská Barbora Mýlková. (14:9) (14:9)

24
    Oddechový čas pro domácího trenéra. Jeho tým bude nyní hrát přesilovou hru. (13:9) (13:9)

15
    Dvě minuty pro bránící Petru Vítkovou, která se trochu diví. Následuje dokonce sedmimetrový hod a Lenka Fleková dává pátý gól Veselí. (9:5) (9:5)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Osinová, Mýlková, Lešková, Chrenková, Tóthová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Marčíková, Mrózková, Revajová, Vítková, Selucká. Trenér: Ján Beňadík.
    SHK Veselí n.M.: Černá, Benedíková, Zvoničová - Rajnohová, Kratochvílová, Drotárová, Jandásková, Vinyatynska, Tomečková, Chmelařová, Fleková, Kočí, Súkenníková. Trenér: Peter Sabadka.

Rozhodčí: Milan Sivák, Peter Dvorský