Hlučín – Slovácko B 2:3 (kon.) | Břeclav – Frýdek-Místek 0:3 (kon.) | Líšeň – Zlín B 1:2 (kon.)
Rosice – Brno jun. 0:0 (kon.) | Uničov – HFK Olomouc 1:1 (kon.) | Kroměříž – Ostrava B 1:0 (kon.)
Zábřeh – Olomouc B 0:0 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Hulín 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (0:1)
FC Zlín B
Středa 23.05.2012, 17:00 • hřiště Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký den, vítejte u sledování předehrávky 30. kola MSFL, ve které poslední Líšeň přivítá desátou juniorku Zlína. Domácí mají ještě malinkou šanci na záchranu, musí však v dnešním zápase naplno bodovat. Hosté jsou daleko klidnější, jsou již zachráněni a zbytek sezony můžou dohrát v klidu.

První vzájemný zápas mezi oběma celky dopadl mnohem lépe pro Zlín, který na své půdě deklasoval brněnskou Líšeň vysoko 5:2. Brňané mají v tomto zápase soupeři rozhodně co oplácet. Tak doufejme v pěkný fotbal, kterému by mohlo pomoci i hezké počasí, které v Brně panuje.

SK Líšeň: Plchut - Benešovský, Čampa (K), Široký, Oprchal, Krejčí, Mičko, Skok, Malík, Šudoma.

FC Tescoma Zlín B: Zapletal - Bublák, Kocián (K), Holík, Kurtin, Salachna, Linek, Bača, Hájek, Železník, Čelůstka.

Rozhodčí: Antoníček - Sedláček, Machát.

1

6
    V první šanci zápasu se ocitl domácí Oprchal, který z hranice malého vápna těsně minul bránu. Od začátku zápasu jsou domácí aktivnější, ale zatím své náznaky šancí nedokázali přetavit v něco zajímavějšího.

10
    Také hosté se poprvé dostali do šance, ale Kocián mířil z velké dalky mimo. Brankář nemusel zasahovat.

24
    Zlín právě vstřelil branku!

Hosté jdou do vedení. Zaváhání líšeňské obrany využívá LUKÁŠ HOLÍK, který se nejlépe zorientoval ve vápně a střelou z otočky překonal marně se vracejícího Plchuta. Zlín tak využívá svou první šanci a jde do vedení. Šance brněnského týmu na záchranu je tak hodně mizivá.

30
    Hostující Železník vypálil z velkého vápna a gólman Plchut musel vyrazit jeho ránu na roh.

31
    Po rohovém kopu Zlína se dostal k hlavičce Martin Bača a jeho pokus končí na břevnu líšeňské brány.

33
    Do šance se dostala také domácí Líšeň, jenže Koudelkova střela končí v rukavicích Zapletala, který si s nepřehlednou situací dokázal poradit.

37
    Zlín působí daleko kvalitnějším dojmem, od té doby co vstřelil branku, je daleko klidnějším týmem a hraje se převážně v útočním pásmu zlínské juniorky. Tři rohy v řadě však Líšeň dokázala ubránit.

40
    Tvrdou ránu na líšeňskou bránu vyslal Bublák a domácí brankář Plchut musí vyrážet opět na rohový kop.

41
    Líšeň standardní situaci dokázala odvrátit.

45
    Rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu jednu minutu.

45
    V závěru prvního poločasu měl obrovskou šanci Bublák, který si zaběhl za obranu Líšně a jeho prudká střela končí na boční síti. Hosté tak mohli přidat druhou branku, ale nepodařilo se.

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli jeden gól a také mnoho šancí, především však u hostujícího týmu, který byl v první části utkání daleko nebezpečnější a mohl udeřit klidně i vícekrát. Nestalo se tak a první poločas končí pouze 0:1.

Statistiky prvního poločasu:

Střely na bránu: 2:6, střely mimo: 4:3, rohy: 3:6, fauly: 3:5.

46

46
    Hosté do druhého poločasu střídají, odešel Lukáš Železník, na jeho místo jde Igwe Franklin Ekene.

49
    Domácí Oprchal byl v pokutovém území podražen brankářem Zapletam a Líšeň bude kopat penaltu. Ještě předtím střílel Šíroký, ale nedal.

49
    Líšeň právě vstřelila branku!

Domácí hned v úvodu poločasu dokázali vyrovnat. ZBYNĚK OPRCHAL se z penalty trefil přesně a je vyrovnáno.

50
    Utkání sleduje 210 diváků.

52
    Prvním potrestaným hráčem je zlínský Lukáš Holík.

54
    Domácí Jan Koudelka inkasuje žlutou kartu.

56

Radost Líšně z vyrovnání vydržela pouze necelých sedm minut a Zlín jde opět do vedení. Hostující trenér měl šťastnou ruku při výměně hráčů. Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči střídající IGWE FRANKLIN EKENE, který nadvakrát dopravil míč do sítě.

64
    Líšeň byla v šanci, když měla možnost zahrávat rohový kop. Jakub Mičko poslal balon k bráně do houfu hráčů, ale Zlín byl šikovnější a uklidil míč do bezpečí.

68
    Domácí trenér poprvé střídá, odešel Mičko, jeho místo zaujme Milotínský.

69
    Vzápětí je tu druhé střídání domácího trenéra. Z placu stahuje Širokého, na jeho místo jde Petr Pecha.

71
    Hosté také mění složení svých řad. Zelený pažit opustil Bublák, místo něj zbytek zápasu dohraje Šumbera.

75
    Domácí se snaží vyrovnat, ale zlínská obrana zatím působí velice jistě a nepouští soupeře do nějakého soustavného tlaku.

77
    Domácí naposledy střídají odešel Michal Šudoma, zbytek utkání si užije v krásném slunečném počasí Martin Krejčí.

83
    Domácí Jan Krejčí je dalším potrestaným hráčem Líšně.

87
    Blíží se závěr zápasu, Zlín drží bezpečně míč pod kontrolou.

87
    Zlín střídá, poslední minuty zápasu odehraje David Kostka, do kabin míří odpočívat Petr Kurtin.

87
    Za řeči vyfasoval od sudího Antoníčka žlutou kartu domácí Zbyněk Oprchal.

89.
    Nervy na uzdě neudržel domácí kapitán Rudolf Čampa a dostává žlutou kartu.

90
    Zlín mohl přidat třetí branku, ale tvrdá rána Bači skončila na horní tyči brankaře Plchuta.

Je za námi vložené 30. kolo MSFL, domácí Líšeň prohrává s juniorkou Zlína 2:1 a téměř s jistotou padá do divize. Zlín vyhrál naprosto zaslouženě a připisuje se tři body. Výhra mohla být z jeho pohledu daleko vyšší. To je pro dnešní den z Brna vše, u dalších přenosů z města pod Špilberkem se opět přihlásím o víkendu. Děkuji za pozornost a hezký zbytek slunečné středy.