Hlučín – Slovácko B 2:3 (kon.) | Břeclav – Frýdek-Místek 0:3 (kon.) | Líšeň – Zlín B 1:2 (kon.)
Rosice – Brno jun. 0:0 (kon.) | Uničov – HFK Olomouc 1:1 (kon.) | Kroměříž – Ostrava B 1:0 (kon.)
Zábřeh – Olomouc B 0:0 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Hulín 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (0:1)
FC Zlín B
Středa 23.05.2012, 17:00 • hřiště Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

56
    Zlín právě vstřelil branku!

Radost Líšně z vyrovnání vydržela pouze necelých sedm minut a Zlín jde opět do vedení. Hostující trenér měl šťastnou ruku při výměně hráčů. Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči střídající IGWE FRANKLIN EKENE, který nadvakrát dopravil míč do sítě.

49
    Líšeň právě vstřelila branku!

Domácí hned v úvodu poločasu dokázali vyrovnat. ZBYNĚK OPRCHAL se z penalty trefil přesně a je vyrovnáno.

24

Hosté jdou do vedení. Zaváhání líšeňské obrany využívá LUKÁŠ HOLÍK, který se nejlépe zorientoval ve vápně a střelou z otočky překonal marně se vracejícího Plchuta. Zlín tak využívá svou první šanci a jde do vedení. Šance brněnského týmu na záchranu je tak hodně mizivá.