Česko – Černá Hora 2:1 (kon.) | Maďarsko – Turecko 1:0 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:0 (kon.)
Moldavsko – Polsko 2:4 (kon.) | Slovensko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Bosna – Bělorusko 3:0 (kon.)
San Marino – Řecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Rusko 1:0 (kon.)
Bosna a Hercegovina
3:0 (0:0)
Bělorusko
Pátek 01.06.2012, 20:00Kvalifikace ME U21

Dobrou noc. (21:54:35)

Bosna tak po bezbrankovém prvním poločase nakonec zaslouženě vítězí a připisuje si důležité body do tabulky první kvalifikační skupiny.

90+3
    V závěru se ještě Mešanovič provinil faulem.

90+3
    Již běží poslední minuta nastavení.

90
    Bosna právě vstřelila branku!
    Po rohovém kopu se ke střele dostal MILAN DJURIČ a svůj krátký pobyt na hřišti přetavil v gól!

89
    Čerstvou krev posílají do hry také Bělorusové. Závěr utkání okusí Kondratěv, zatímco si předčasně odpočine Aleksijan.

89
    Ze hry odchází autor obou branek Bilbija. Ten přenechá na poslední minutky své místo v sestavě Mešanovičovi.

87
    Další ofsajd, ve kterém byl nachytán Baga.

84
    Bělorusové nyní dost faulují a nedokážou se tak dostat do tempa, které by znamenalo alespoň zdramatizování zápasu.

79
    Bešiče nahrazuje Djurič.

79
    Žlutá karta pro Sipoviče.

77
    Hosté reagují bleskovým střídáním. Do hry se zapojí Savickij, zatímco pro dnešek dohrál Jasinskij.

76
    Po faulu Aleksijana se k exekuci pokutového kopu postavil NEMANJA BILBIJA, který svou druhou dnešní brankou zvyšuje na 2:0.

76
    Domácí budou kopat penaltu!

75
    Rohový kop zahrává Bosna.

71
    Po přímém kopu se k zakončení dostal Stevanovič, branku ale netrefil.

71
    Opět se žlutí. Nyní je to před očima Aleksjeviče.

68
    Aleksjevič stál v ofsajdu.

67
    Změnu v sestavě dělá také domácí kouč. Ze hry stahuje Grahovace a do hry posílá Gnjatiče.